Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Képes egy hely felvenni a...

Képes egy hely felvenni a körülötte lévők, ott lakók energiáját, hogy velük mi történt?

Figyelt kérdés

Pl.: ha van egy hely, ahol sok traumatikus dolog történt, az ott élők lelkiállapota nem volt egeszséges, depressziósak voltak, tele nehézséggel, veszekedéssel stb., akkor a hely átveszi ezt? És ha valaki új ember költözik oda, teljesen mas lelkiállapottal, képes érzékelni pl a depressziót vagy szomorúságot, feszültséget?

Vagy.

Ha pl valahol sok veszekedés volt, akkor azon a helyen nagyobb a valószínűsége, hogy a következő szereplők is veszekedjenek?

Ugyanezen a vonalon, kicsit morbidabb példa.

Ha most egy modern épület egy olyan helyre épül, ahol észázadokkal ezelőtt temető volt, akkor nagyobb eséllyel tapasztal gyászhoz hasonló erzeseket (elhagyatottsagot, maganyt, szomorúságot stb.), mint máshol?


2022. febr. 7. 16:39
1 2
 1/13 Grimfox ***** válasza:
80%

Igen. Az érzékenyebb emberek ilyen helyeken nem csak azt érzik, hogy valami nincs rendben, hanem az uralkodó érzelmi töltetet is átveszik. Pl szenvedéssel átitatott helyeken depressziót mutatnak, ahol veszekedés, harag, erőszak történt sok, ott agresszívvá válhatnak. Akik képesek a pszichometriára, még az események egy részét is képesek felidézni, mint amolyan emlékeket. Ilyen helyre érzékeny, neurotikus személyeket vinni nem különösebben jó ötlet.

Régen ilyen esetekben papot hívtak, hogy amolyan tisztító szertartást végezzen(szentelt víz hintés, áldáskérés, stb), sőt, sok kultúrában ez még a mai napig szokás, persze eltérő szertartásokkal.

2022. febr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Igen és piszok nehéz ilyen helyen élni.
2022. febr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Igen, képes. Laktam temető mellett szóval el tudom képzelni...
2022. febr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Amelyik házban én felnőttem, ott ha jól tudom az előző lakókból valaki öngyilkos lett... konkrétan a házban és a családomban több a mentális beteg... makes sense
2022. febr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Egyértelműen igen.
2022. febr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Árulja már el valaki, hogy miért csak a negatív energiákat "veszik át" a helyek és az emberek...
2022. febr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
Mert könnyebb és intenzívebb.
2022. febr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Grimfox ***** válasza:
72%
Vannak "szent" helyek is. És helyek, amik megnyugtatóak, noha nem tudni miért. És ezek is hatással vannak az emberekre. Csak ezekre kevésbé figyelünk oda. A negatív érzelmekből, hatásokból több van, és intenzívebbek. Könnyebben, jobban ottragadnak valahol.
2022. febr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%

Ha nem mondaná senki neked hogy előtte mi történt x helyen, akkor nem éreznél te semmit sem... Temetővel szemben... hát persze, nyilván látod mindennap a sírokat, mégis milyen hatása lenne? Tán vidám érzetet kéne keltsen...?


Meg ha van egy lepukkant környék ahol laksz, persze hogy nyomasztó lesz.


De, várom a cáfolatokat, különösen Grimfoxtól.

2022. febr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Létezik mindenféle rossz dolog, ami azért jött létre hogy tönkretegyen embereket, engem is. Balsors, szerencsétlenség, negatív befolyás, átkok... akkor nyilván az is létezik hogy egy hely átveszi a rossz energiát.
2022. febr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!