Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Meg tudom azt csinálni, hogy...

Meg tudom azt csinálni, hogy miután meghalok, a lelkem itt maradjon?

Figyelt kérdés
Csak azon a helyen maradhat, ahol meghaltam, vagy ami kapcsolatban volt velem életem során, vagy bárhol?
2022. ápr. 20. 20:43
 1/6 anonim válasza:
Mész a pokolba.
2022. ápr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A pokol a Földön van. Nem hiszem hogy halál után tudok rosszabb helyre kerülni 😅

Azon kívül hogy megint reinkarnálódok a Földre. Na az tenyleg pokol....

2022. ápr. 20. 20:46
 3/6 anonim válasza:
24%
Nem mindenkinek pokol a föld. Pl Gyurcsánynak maga s mennyország.
2022. ápr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Grimfox ***** válasza:
80%
A lélek fölött sem neked, sem másnak nincs hatalma, így ilyet nem tudsz elérni. Ha nagyon erős érzelmek kínoznak halálod pillanatában, azok, amolyan emlékfoszlányként ittmaradhatnak, kísértetként, de abban nincs lélek, az nem te vagy, nem maradsz tudatos.
2022. ápr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez olyan lenne, mintha a sikeres érettségi bizonyítvány után ott maradnál a középiskolában. Ki akarna a gimiben maradni, ha mehetne egyetemre is vagy dolgozhatna teljes állásban?

Ha pedig öngyilkos lennél, az olyan lenne, mintha hamis bizonyítványokkal akarnál tovább tanulni, de az alapod nem lenne meg, amire az új ismereteket építhetnéd.

Ezek mind értelmetlen cselekedetek lennének.

2022. máj. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ki akarna teljes állásban dolgozni, mikor maradhat a gimiben, főleg egy kedvezőbb formában, mint az anyagi test?
2022. máj. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!