Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni az ellen, ha...

Mit lehet tenni az ellen, ha úgy érzem, beteg leszek, es meghalok, és emiatt nem akarok semmit sem csinálni?

Figyelt kérdés

Pl. Most megcsináltathatnám a fogszabályzót, de úgy érzem minek?? Ha úgy is meghalok..

Meg nem akarok semmit se csinalni, ezek miatt a gondolatok miatt...ez valami mentális betegség?


2021. jan. 24. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
És ha 90évesen halsz meg...??? Igen, úgyis meghalsz. Mindenki meghal egyszer...
2021. jan. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj el pszichiáterhez
2021. jan. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Minek eszel, ha úgyis kikulázod?😀 bocsi.

Életmódot, szemléletmódot kéne váltanod. Pl. egy radikális környezetváltozás. Nem tudom az anyagi/társadalmi helyzeted mit enged meg, szerintem menj ki egy tanyára a természetbe, állatok közé, ott megismered magad és azonnal tovatűnik a letargiád. Vagy menj ki külföldre 1-2 évre, akár melózni vagy tanulni. Remélem tudtam valamit segíteni!

2021. jan. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Depresszió, esetleg hipochondria vagy bármi lehet a háttérben. Mindegyik könnyen kezelhető, mindenféle gúnyolódás nélkül, keress fel egy szakembert.
2021. jan. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

“ Minek eszel, ha úgyis kikulázod?”


Sokszor mar az elelmiszer vasarlast is megkerdojelezem...

2021. jan. 24. 16:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mivel foglalkozol?
2021. jan. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!