Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ha a fali óra nem működik?

Ha a fali óra nem működik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Beköltöztünk egy olyan ház egyik felébe ami elég régi építésű és hát sok lakója volt. Amikor idejöttünk voltak is jelek a paranormalis dolgokra. Leestek dolgok , becsapódtak dolgok , vadiúj égők eldurranak , kihúzódtak dolgok . Vettem fehér zsálya füstölőt , meg szereztem szentelt gyertyát és felszólított hogy hadjon minket békén. Megis szüntek a dolgok. Van egy fali óránk amibe akármilyen márkás elemet , vagy tölthetőt teszünk akkoris elcsúszik rajta az idő , pedig megy. Már ez a harmadik fali óra amink van mert gondoltuk hátha valami bajos , de ez nekem mar fura hogy sosem jo .

Nem még nem neztem meg hajnali 2-3 fele hogy akkor áll e meg .

Amióta itt vagyunk mindig felkelek amúgy akörül de csak wcre kell mennyek de kitudja hogy miert pont ugyanakkor .

Ja meg hozzáteszem a ház másik fele még felújítattlan és ott még a régi eredeti dolgok vannak ugymond az utolsó lakóé aki kitudja hol és mikor halt meg de itt mondom sokminden lefutott már . Sőt amikor elkezdődtek a kezdeti problémák azok is akkor kezdődtek amikor onnan kihoztunk egy régi szekrényt amire én mondtam is hogy ijesztő azt ne , de végül csak az lett és megis lett a böjtje.

Mi szerintetek a teendő?

Megjegyzem a ház a páromék családjának a tulajdonában van.



2022. ápr. 30. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

*Fali óra nem működik.*

Átlag ember: *Elem csere / Veszek új órát.*

Kérdező: *Fehér zsálya füstölő, szentelt gyertya, szellemekkel beszélgetés.*

2022. ápr. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Hol veszitek a fali órát? Mert azok az olcsó órák, amiket kirakodáson lehet venni pl, na azok nem túl megbízhatóak.

Amúgy én is sokszor ijesztőnek találom a régi stílusú bútorokat. Tükrös szekrények, fényes lakkok, ormótlanság, barna szín... mindegy. Őszintén szólva én eladományoznám a régi berendezést, és felújítanám a ház másik felét, amilyen gyorsan lehet. Frász tör ki rajtam némelyik szocreál bútordarabtól.

Szerintem nincs szellemetek, csak pszichés, amit érzel. Az, hogy mindig ugyanakkor kelsz fel pisilni, az az egészséges anyagcsere, és rendszeres alvásciklus jele.

2022. ápr. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

A pontatlan faliórák általában nem megállnak, hanem lassabban vagy gyorsabban járnak a kelleténél, mert rosszul vannak kalibrálva. Azaz 1 másodpercet 0.9 vagy épp 1.1 másodperc alatt üt el, így szépen lassan késni vagy sietni kezd. Persze 0.1 másodperc az elég nagy eltérés, az egy óra alatt 6 perc késést eltérést generálna, de ennek pl a hatoda az pont annyi, hogy óránként 1 perc eltérés, egy egész éjszaka alatt viszont már 10-15 perc.


Ha jól értem amikor beköltöztetek voltak pl becsapódó dolgok meg eldurranó villanykörték, de aztán megszűnt. A másik rész pedig még nem felújított.

Ebből azt veszem le, hogy költözés után felújítottátok.

VÉletlenül nem volt nyílás-záró csere, meg az elektromos hálózat átnézése, felújítása?:D Huzatos nyílászáró és túlfeszültség alatt lévő vezetékek simán okozzák ezek et a tüneteket...

Amíg te füstölőkkel szórakoztál, addig a párod vagy a szaki megszerelte a vezetéket:D Jó szar lehetett füstben fázist mérni:D

2022. máj. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jo okes az orara megvan a valasz de a tortenesekre nem ertek egyet hogy nyilaszaro meg villanyszerelesi problemak.

Amikor a 220 as szekrenynek a tetejen perem van , de mire hazaersz mar a legprissito a szoba kozepen hever az elemei meg az egy ajtoval kijebb a konyha kozepen szepen egymas mellett az sztem nem huzat. Meg a 20cm egy kutyaragcsa csak ugy kihuzodik es leesik , nem nem gurulhatott ki mert felulrol volt bontva . Meg amikor a belso nehezfa sotetito ami csuklosan 3 reszbol all az becsapodik mint a szar , holott mondom belso sotetito , semmi nemvolt nyitva meg a szoba ajto sem aztan meg megis , ha kivul lenne persze hogy szel , de ez belul es kivulrol meg a ketszarnyas dupla ablak …..

2022. máj. 1. 00:21
 5/9 anonim ***** válasza:
24%

1. Ne használj fehér zsáját! Ez egy indián törzs rituális módszere volt, akiktől ellopták és az engedélyük nélkül kezdték árusítani. (Plusz a legtöbbet etikátlanul állítják elő)

A paranormális (vagy nem paranormális) jelenségek kb. mindentől is lehetnek

Ja és egy kérdés: neked honnan van 220-as szekrényed?

2022. máj. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%

5-ös vagyok:

Zsálya, csak hülye és fáradt vagyok. (Bár ez nem mentség arra hogy képes voltam j-vel írni)

2022. máj. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
2 méter 20cm es szekrény miertne lehetne ?
2022. máj. 2. 09:24
 8/9 anonim ***** válasza:
#1 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2022. máj. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem tudom hogy azóta hogy állnak a dolgok de érdemes lenne lehet papot hívni aztán tartania egy szentelést ártani nem árt.
2022. dec. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!