Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehet, hogy a megboldogult...

Lehet, hogy a megboldogult édesapám járt itt nálam a családi viszály miatt?

Figyelt kérdés
Telefonon beszéltem az egyik hozzátartozómmal arról, hogy apa unokatestvére kiment az édesapám sírjához, és meggyalázta azt. (Leborította a virágokat, köveket szórt a fedlapra.) Biztos, hogy ő volt, saját maga bevallotta... Ahogy beszéltem a hozzátartozómmal, apa gyerekkori képe eldőlt. Stabilan állt, még soha sem dőlt el. Azért ez egy rendkívül aljas, és undorító tett, más sírját meggyalázni. Szerintem simán lehet, hogy a szeretett édesapám jelzett mérgében. Eleve elég erős, férfias jelleme volt. Viszont az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy a macskám is a szobában volt, és nem láttam, hogy történt, mert az előszobában voltam és a puffanásra mentem be. Szóval akár a macska is lehetett, de még sose nyúlt a képhez. Ti mit gondoltok?

2022. máj. 22. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, de csak olyan formában, hogy apád szelleme utasította a macskát, hogy döntse fel a képet.

.

Apád unokatestvére hibbant, ha azt hiszi, apádon áll bosszút sírja megrongálásával.

Olyan, mint az a tanyasi, aki a múltban megharagudott Maora, ezért seggbe rúgta az udvaron a pikingi kacsáit.

2022. jún. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fura volt, hogy pont akkor borította fel csak ennyi. Túlságosan nem hiszek az ilyesmiben amúgy. Nem vagyok a túlvilág híve úgymond, azt az elvet vallom, hogy az embereket még életükben kell szeretni, mert utána nincs semmi. Az apámnak szerencsére jó élete volt. Mindene meg volt, volt családja, az apaságot is megtudta élni. Annyi, hogy 50 évet élt, de az már nem olyan rossz. Utána már úgyis csak lefelé vezet az út... Lehet, hogy nem is akart tovább élni. A mocskolódónak üzenem aki korábban írt, hogy szeretne ő olyan ember, férfi lenni amilyen az apám volt. :) Egyesek nagyon tudnak itt észt osztani, miközben az árnyékuktól is megijednek. :) Még annyit hozzátennék, hogy apám unokatestvére valóban egy kattos nő. Mindene a temetőre járás, mert bűntudata van amiért nem foglalkozott a szüleivel sem még életükben.
2022. júl. 4. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!