Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csinálhatnék akkor, ha a...

Mit csinálhatnék akkor, ha a húgom ahol csak tud hazug pletykákat terjeszt rólam?

Figyelt kérdés
1 éve meghalt apánk. Én mindent megtettem érte, amíg nem volt nagyon beteg, addig jártam hozzá mindig munka után, bevásároltam neki, mosogattam, mostam ha kellett, elmentem a postára befizetni a számláit, takarítottam, mindent megcsináltam, amit kellett. Amikor rosszabbul lett, elintéztem hogy a kórházba jó orvoshoz kerüljön, aki mindent megtett érte, hogy megkapja az esèlyt a gyógyulásra. Minden nap látogattam, míg a húgom rá sem nézett, pasizott össze-vissza. Na most sajnos apám meghalt. Én 30 millió forintot örököltem, ő csak huszat. Azóta gyűlöl, mindent megtesz azért, hogy megpróbáljon lejáratni. Persze akik ismernek, azok nem hisznek neki, de akik csak felületesen, azok közül van aki ad a véleményére.

2022. máj. 13. 23:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
És? Ne érdekeljenek azok.
2022. máj. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
És ez az életed melyik területén akadályoz téged? Vagy szerinted rólad mindenkinek csak jó véleménye lenne, emiatt pedig nem lesz? Húgod persze, hogy mérges, 10 millió nem kis pénz, majd beletörődik, mást ő sem tehet. Gondolom, nem számított rá, hogy apuka különbséget tesz a két gyereke között.
2022. máj. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
A családunkban az apám és a bátyja között ugyanez volt a helyzet. 1985, meghalt nagyanyám, összekaptak az örökségen. 35 évig nem beszéltek, gyűlölték egymást azután, össze is verekedett a két család. Az ügy végére akkor került pont, amikor meghalt az apám bátyja. A két család teljesen tartja a távolságot most is. Tehát ezzel is számolj, hogy az egyikőtök haláláig harag lesz. Próbáld meg elfogadni a realitást - hosszútávon csak az az egy megoldás.
2022. máj. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy miért teszi, hátha utána könnyebb magadban lezárni. Tenni semmit sem tudsz ellene, de nem is kell, idegenek véleménye ne érdekeljen.
2022. máj. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%
És nem ér meg neked 5 milliót, hogy szépeket mondjon rólad? Akkor nem is zavar annyira "a mások" véleménye.
2022. máj. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem én kértem apámtól, hogy így legyen, ő döntött így. A kisasszony is nyugodtan jöhetett volna segíteni apámnak, kérte is rá ő is, én is többször is. Nem jött. Mindig az volt, hogy amikor megkérdezte tőle, hogy miért nem tud jönni, azt mondta, hogy a pasijánál van (volt neki több is felváltva), meg mindig kitalált valami kifogást, hogy éppen miért nem tud jönni. Érdekes, én is sokat dolgoztam, de apámnak mindig segítettem, kötelességemnek éreztem. Nem buliztam, meg a nők után futkostam, apám volt az első. De nem az örökség miatt, hanem, azért mert felnevelt, iskoláztatott, de őt ugyanúgy. És azt hazudja rólam, hogy én beszéltem rá, hogy nekem többet adjon, pedig az örökségről még csak nem is beszéltünk, én azt akartam, hogy még éljen. Szívesen lemondanék a pénzről, ha cserébe feltámadna, csak sajnos ez lehetetlen.
2022. máj. 13. 23:29
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Jajjjajjjajjj, az örökség csak akkor "jogos", ha a gyerek úgy táncol, ahogy az "elvárható"? Pont ugyanannyira volt a gyereke mint te. Neked meg a testvéred. Egyértelműen már a hagyatékin "illett volna" megfelezned vele azt a tizest.
2022. máj. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
14%
A kisasszony! Csak úgy süt a szavaidból a testvéri szeretet. :) Ő meg gyűlöl? Hát azt meg hogyan?
2022. máj. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
De neki nem illett volna segíteni a saját apjának igaz? Helyette paráználkodni az helyesebb igaz? Az, hogy tiszteld anyádat, és apádat az a parancsolat az semmi?
2022. máj. 13. 23:39
 10/21 anonim ***** válasza:
9%
Neeeeee!!!!!! :):):)
2022. máj. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!