Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehet összefüggés a kettő között?

Lehet összefüggés a kettő között?

Figyelt kérdés

Nagyanyámról tudható volt, hogy nincs már túl sok hátra neki. A családtagok felváltva mentek vigyázni rá.


Nagyanyám szobájában 3 óra volt. Egy falióra meg két asztali. Mindhárom elég hangosan kattogott, de persze nem egyszerre, így mindne másodpercben 3 kattanás volt hallható. (Najgyából tak-tak-tak-szün, azaz nem harmadolták a másodpercet, inkább az első háromnegyedét "fedték le". Ez persze kb lényegtelen, csak egy észrevétel:D).


Nekem már eleve elég morbid érzés volt, hogy ott ülök eg yhaldoklóval egy szobában és ilyen szinten tudatosítva van az idő múlása.


Aztán amikor anyám került sorra az ottalvásnál, eleve nagyon feszült volt (nyilván, haldoklik az anyja) és nem tudott aludni és kivette az elemet mindhárom órából, hogy ne ketyegjenek.


És nagyanyám meghalt azon az éjjelen.


Anyám még így is írta le, hogy arra ébredt, hogy ketyeg valami, pedig tudta, hogy lekapcoslta az órákat, és végül nagyanyám zihálása volt az.


Nem furcsa ez, hogy így együtt élt az órákkal?



2022. jún. 27. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Nálunk a fabútorok"kattogtak" és recsegtek, amikor az én nagymamám haldoklott. Illettve a szobában nagyon hideg volt, pedig július közepe volt és a házban is már ilyenkor nagy a hőség. De a szobában élete utolsó két napján hideg volt.
2022. jún. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1# de a hőmérséklet nem volt alacsony gondolom, csak a hőérzeted jelezte a hűvöset? ... legalábbis én gondolom.
2022. jún. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mert nem mértem meg hőmérővel a szoba hőmérsékletét.
2022. jún. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor az én nagymamám meghalt minden óra megállt a lakásában. Azt mondták nem szabad megtartani mert hogy az óra megállt úgy te sem fogsz tudni továbblépni persze ez csak "babona" de azért én kidobtam az összes órát ami aznap megállt:)
2022. júl. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!