Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan lehet egy ember “bevonz...

Hogyan lehet egy ember “bevonzani”?

Figyelt kérdés
Nem szerelemről van szó! Csak szimplán egy ismerőssel szeretnék “kicsit” szorosabb kapcsolatot, barátságot.

#Manifesztalas(?)
2022. aug. 26. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szervezz vele programokat.
2022. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Szeptemberben jön Magyarországra, valószínűleg nyaralni is együtt fogunk menni.
2022. aug. 26. 21:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez már a bevonzás eredménye?
2022. aug. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert ezt már 1 hónapja mondta, hogy jön és mielőtt írt, róla beszéltünk húgommal. Elég sokszor történnek ilyen dolgok.😄😄
2022. aug. 27. 14:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik töröltetted kérdező az egyébként teljesen jogos válaszaimat... Na mindegy, úgyis csak alkalmi ágykapcsolatra kell neked a partner, tudja mindenki nagyon jól. Csak szépen burkoltan tetted fel a kérdést.
2022. szept. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Bevonzás = szexuális ösztöneikben vagy anyagi javakban kielégítetlen, lusta kreténeket áltató humbug.


Inkább tegyél!


(nyomhat pirosat, aki úgy érzi a fenti csoportba tartozik)

2022. szept. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 Na én is ilyesmit írtam, töröltette is a kérdező, vagy valaki (#5 voltam).


Az ilyen kérdések 99%-a arról szól hogy szexkapcsolatra van szüksége a kérdezőnek, és tőlünk várja a világmegváltó megoldást.

2022. szept. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Felreertes ne essek en senki kommentjet nem toroltem
2022. szept. 1. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!