Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Médiumi kommunikációban ha...

Médiumi kommunikációban ha valaki meditációs információkat kap hogy kell egészség vagy valóságbefolyásolás meditációt csinálni, érdemes azt felhasználni hogy az életét jobbá tegye?

Figyelt kérdés
Vagy azért kap az illető ilyen információkat hogy azt megossza embertársaival hogy gyorsabbá váljon a közös előrehaladás a fejlődésben?
2022. okt. 24. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha az információ a saját és mások gyógyulását segíti elő, akkor érdemes használni, megosztani.

Ha a valóság manipulálása személyes előnyöket ígér, hatalmat, pénzt, mások irányítását, stb akkor az negatív forrásból származhat, és nem kellene használni.

2022. okt. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igazából kipróbáltam az egyik meditáció fajtát és amit elakartam vele érni pár óra múlva megtörtént.

Konkrét esetet nem akarom leírni, mert nem ez a kérdésem célja.

Itt erősen elgondolkodtam hogy akkor ezeket a technikákat mikre tudnám még felhasználni.

2022. okt. 24. 22:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen technikák nagyon nagy csapdák.

A környezeted pozitívitását érdemes emelni, fényt sugározni, és az számodra is hasznos.

2022. okt. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as!

Látom értesz a témához.Meditációban a tudatfa által adott információkról mi a véleményed?

2022. okt. 24. 22:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Az elme fáján keresztül kaphatsz pozitív és negatív információkat is. A pozitív oldal - a felsőbb éned kivételével- nem ad kéretlen anyagokat át, ellenben a negatív szívesen "megajándékoz" hasznos technikákkal az anyagi világ minél sikeresebb kiaknázására.


Nem értek hozzá, csak egy gyakorló vagyok.

2022. okt. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A meditációhoz a fényt használom fel, de amit kérek megmutat a tudatfa a személyes életemből.

Ezek a dolgok rendkívül pontosak.

Itt gondolkodtam el, hogy az így kapott tudást,információt használhatom sokmindenre, igazából tőlem függ.

2022. okt. 24. 22:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Természetesen tőled függ, szabad akaratot van. Haladhatsz a negatív úton vagy egy pozitív úton. A fényt mindkét oldal használja, az polarizálatlan.
2022. okt. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fény energiája a töltés,löket a meditáció

A polaritás megválasztása a kulcs hogy melyik úton indulsz ezekkel a technikákkal.

2023. ápr. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!