Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Az előbb, pár perce valaki,...

Az előbb, pár perce valaki, vagy "valami" akkorát ordított, sikoltott, mi lehetett?

Figyelt kérdés
Ami nagyon fura, hogy nem ugattak a kutyák. Síri csend van kint. A falu végén lakom. A sikoly éles, női hang volt. Messzebbről jött. Félek?

2022. nov. 4. 23:38
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 A kérdező kommentje:
Szóval nagyon megijedtem. A csendes éjszakában egy hatalmas orditást, sikolyt hallottam. A kutyák minden apró neszre ugatnak, most kint egy kutya sem ugat. Csend van. Félelmetes volt nagyon. Mellettünk nem túl messze egy nagyobb erdő van, olyan, mintha onnan jött volna.
2022. nov. 4. 23:41
 2/69 anonim válasza:
41%
Most erőszakolnak meg egy nőt a farkasemberek.
2022. nov. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem valami madár. Nem tudom mi, de ahol én élek (szintén erdő mellett) viszonylag sokszor hallani ilyesmit. Nem róka, nem sakál, hallani ahogy gyorsan közeledik, vagy épp távolodik a hang forrása, így nyilván csak madár lehet.
2022. nov. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
79%
Én magamban hallottam egyszer egy félelmetes sikolyt. Nem biztos hogy kívülről jön, csak nem tudod megkülönböztetni. Persze az is lehet, hogy a távolban volt valami. Én meg tudtam különböztetni. Aki elég érzékeny, hallhat ilyen hangokat, de az is lehet hogy túl jó a füle.
2022. nov. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 Lucifer-666 ***** válasza:
86%
Szerintem olyan csúnya madár a görög mitológiából. Én most biztos besírnék...
2022. nov. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 A kérdező kommentje:
Köszi, most minden válasznak örülök, mert nagyon félek. Tisztán hallottam, hogy egy hatalmas, erős, női sikoly, ami már inkább ordítás. Meghült bennem a vér. Máskor is szoktam hallani, ahogy orditozva mennek haza a fiatalok, de akkor az utcáról jön a hang, és ahogy haladnak, az összes kutya az udvarokban csahol. Ez most más volt. Messzebbről jött. Nem is az utca felől, hanem a kért végéből. Arra van az erdő is. Igazából nem tudom milyen válaszokat várok, azért írtam ki, mert nagyon megijedtem. Ez a nagy síri csend ott kint, meg még félelmetesebb.
2022. nov. 4. 23:58
 7/69 anonim ***** válasza:
39%
Nekem van a szomszédom a Julcsa, na neki vannak ilyen mentális problémái,hogy ha valaki vagy valami előtt elmegy sikolt egyet. Lehet épp a közeledben sétálgat.
2022. nov. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
19%
Van olyan hogy sikolyterápia. Sok lelki betegséget, frusztrációt gyógyít, rákos betegeknek is ajánlják. A mélyen eltemetett traumákat szabadítja fel érzelmi szinten. Ha ilyen ordítást hallasz, nem rögtön a texasi láncfűrészesre kell gondolni, bár minden megeshet. Az is lehet, hogy elvonult a lakhelyétől és az erdőben éli ki a frusztrációit. Gyógyítja magát.
2022. nov. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 Lucifer-666 ***** válasza:
65%
Lehet, hogy a kutyáknak nem volt idejük visítani...
2022. nov. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik bagolyfélének van ilyen hangja. A kutyák is azért nem csaholnak, mert természetes zaj. Para, de nincs mögötte semmi. :)
2022. nov. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!