Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi volt a legfélelmetesebb...

Mi volt a legfélelmetesebb esemény ami történt veled és azóta sem tudod megmagyarázni?

Figyelt kérdés

Leírom az enyém, azóta se tudjuk a feleségemmel megfejteni.

Hívott egy ismerősöm telefonon, konyhában voltunk, valami fontosat mondott, utána rögtön indulni is akartunk hozzá.

Leraktam a telefont az asztalra, majd a kaját melegítettük és a telefon nem volt az asztalon.Kerestük össze vissza,feleségem csörgette,kicsöngött,de nem hallottuk hol van.Pedig előtte beszéltem rajta.

Elindultunk utána az ismerősömhöz, de a telefon nem lett meg.

Kiszálltunk nála a kocsiból a csomagtartóba akartunk nála valamit berakni és a telefon ott volt a csomagtartóban.

Egyszerűen libabőrös vagyok még mindig ha erre visszagondolok.

Megnéztük rajta a híváslistát és benne volt hogy beszéltem az ismerősömmel.


2022. nov. 8. 22:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%

Velem sok paranormális dolog történt már, és amit most írok, nem is feltétlenül az, de mégis nagyon rossz érzéssel töltött el.

Egy lakást béreltünk egy sráctól, aki külföldön dolgozott. Egyszer, amikor az asztalnál ültem, a csillár leesett a plafonról, kb. 10 centire a fejemtől zúgott el és a földre esett, a szilánkok egy sebet okoztak a lábamon, ami vérezni kezdett, de ennyi. Olyan csillár volt, amin több ilyen nehéz kis búra volt, ha a fejemre esik, lehet, hogy nem irkálnék már ide. Ami a durva, hogy kb. 2-3 nappal később a srác kiesett egy ablakon és meghalt. Utána azt éreztem, hogy ez valami előjel volt.

2022. nov. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Egyszer olyan fáradt voltam, hogy nem volt már energiám el pakolni az ágy elől a műanyag építő kockákat. Kb hajnali négykor arra ébredtem, hogy valami az ablaktól elkezd át rohanni a játékokon hatalmas zajjal az ajtóig és utána síri csend. Azóta se tudom mi történt akkor éjszaka, de még anyukám is át jött a lenti szobából meg kérdezni, hogy mi volt ez a hangzavar. Nem sokkal később elköltöztünk. Nem betörő volt, mert az ablak és ajtó is zárva volt.
2022. nov. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
74%

Én egy útszakaszon mentem biciklivel. Egy fasor mellet.

Este volt.

Egy bácsit láttam tekerni az út túloldalán. Majd mikor a mögötte lévő autó fényszórója megvilagította hirtelen eltünt. Felnött férfi voltam már akkor is, de egy nagyobb úton mentem inkább haza.

2022. nov. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Lucifer-666 ***** válasza:
25%
Álltam a hűtőnél és hirtelen csengeni kezdett a fülem. Ennél spirituálisabbra nem emlékszem most...
2022. nov. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
Amikor nagymamám éjjel meghalt a kórházban, az üveges vitrinben lévő 6.darab kristály pohár egymás után csilingelő hangot adott ki. Mint ha valaki egyenként megpöckölte volna őket az ujjával. Tesóm is hallotta. Félelmetes volt, de az a csilingelő hang, szép volt.
2022. nov. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Gyerekként egyszer ideges voltam, hisztiztem, megráztam a csapot, s abban a pillanatban volt egy kisebb földrengés, ami a környékünkön volt, mindenki érezte, de véletlenül éppen akkor! Meg ülök a szobában, és a villany magától lekapcsolódott, de nem az áram ment el, hanem maga a kapcsoló lekattant, hallottam is! Na az para volt rendesen.
2022. nov. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
26%
Három napig nem tudtam bejelenkezni a gyakorikérdésekte, pedig tuti jó felhasnyálónevet és jelszót adtam meg. Aztán a harmadik nap egyszer csak sikerült bejelentkeznem. Életem leg hátborzongatóbb 3 napja volt. Igazi 3 napos sötétség.
2022. nov. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
19%
Rákerestem Kiszel Tündére a gúgliban.
2022. nov. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
69%
Egyszer nagyon túlerőltettem magamat az edzés során, amikor még megszállottan edzettem azzal a sporttevékenységgel amit a legkevésbé bírtam. A túlerőltetés alatt azt értem hogy semmi erőm és energiám nem maradt, még hanyatt fekve lélegezni is alig volt erőm, ráadásul minden egyes légzés olyan érzés volt mintha késsel tüdőn szúrtak volna. Vagyis a testem teljesen kimerült és az akaratom is gyenge volt, mert nem akartam élni és életben maradni így azt kívántam legyen már vége és haljak már meg, de nem ez történt. Pedig sokkal kevésbé kimerült, kevésbé túlterhelt állapottól már mások is meghaltak edzés, vagy verseny vagy bármilyen más sportolás közben, úgy hogy a későbbi boncolásokból kiderült hogy semmilyen rendellenességük nem volt, így a túlzott kimerülésnek tulajdonították a haláluk beálltát. Én mégsem haltam meg és azóta sem tudom hogy maradtam életben akkor, mikor a testem is mindennél jobban kimerült és élni sem akartam már.
2022. nov. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%
Azt álmodtam hogy jön a párom és keresi a telefonomat, megtalálja és nem adja vissza. Felébredtem és nem volt meg a telefon fél napig, aztán ott volt a polcon hirtelen.
2022. nov. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!