Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Előfordult már veletek hogy...

Előfordult már veletek hogy megtapasztaltátok milyen az amikor a MÁTRIX-ban hiba, BUG van?Olyan esemény, ami a normális szimulációban nem észrevehető, de adott esetben nálad hibaként jelentkezett, ami paranormális megnyilvánulásban jelent meg?

Figyelt kérdés

Kezdem én sok van.Nem tudom ezek az eseményeket hova lehet sorolni, de nagyon érdekesek, mikor megtörténik, még a gondolata is sokkoló.

Egyszer siettem.Futottam valahova esett az eső, annyira siettem hogy nem kerülgettem a pocsolyákat sem, csak egyenesen előre.

Azt hiszem a felsorolásból ez lesz a legdurvább, a munkások akik ott voltak és a munkagödör mellett nem tudom kábelekkel foglalkoztak, ők is szájtátva nézték.

Jelzőbóják voltak kirakva, hogy kerüljék el az emberek ezeket a gödröket, amik ott sorakoztak.Eső miatt ami régebb óta ott volt,tele volt vízzel.Nem is figyeltem csak egyenesen keresztülfutottam rajtuk.Mikor már kiabáltak a munkások akkor álltam meg.Megfordultam,elsőnek nem is értettem mit magyaráznak.Odamentem hozzájuk, és mondták hogy az egyik 3 méteres munkagödrön, ami tele volt vízzel,valami egyméter mély volt,egyenesen keresztülfutottam.Egyik még a ketchupot is magára nyomta reggeli közben, úgy magyarázták nekem ezt.

Nem tudom ez hogy történt, de nekem olyan volt, mikor futottam mintha valami beton lett volna a talpam alatt,és csak egy centi víz lett volna.

Emlékszem odamentek a melósok a gödörhöz, beledugtak valami botot és mutatták hogy egy méter, kicsit libabőrös lettem.

Kisebb dolgok is voltak velem.Mentem le a lépcsőházban, utolsó négy lépcsőnél megbotlottam, és azt hittem leesek.

Ahogy a levegőben volt a lábam, mintha valami láthatatlan lépcső lett volna a lábaim előtt, azokon lementem.Utána visszanéztem,emlékszem az adrenalinfröccsre, ami már a megbotlás pillanatában ért, és mikor lementem azon a láthatatlan valamin, még remegtem is, mert azt hittem lesek.

Otthon is voltak ilyen jelenségek, szüleim ilyenkor halálra rémültek mindig.Nem tudom ezek miattam vannak, vagy függetlenül tőlem megnyilvánulnának az adott helyen bárkivel, aki ott van.

Tv nézés közben egy váza az asztalról elkezdett remegni, majd láttuk ahogy az asztal közepéről oldalra csúszik és leesik.Anyu sokkot kapott,kiszaladt a konyhába.Valami horrorfilmet néztünk, azóta a családban tilos azt is nézni.

Ezek a Bug-ok azt jelzik hogy a szimulációs világunkban vannak apró rések, amit a program nem tud azonnal jól kitölteni, és ezért megmagyarázhatatlan események keletkeznek?


2021. júl. 4. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Nem kérdéses, te vagy Jézus jelenkori újjászületése.
2021. júl. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak olyanok voltak, hogy olvastam egy szóról ami nem egy gyakran használt szó. Pl a tranzfuziós atomreaktor hasadéka (a példa kedvéért költői túlzás) és erre még aznap kb fél órával rá használták a tvben a szót. Ez előfordult máskor is. Persze nyilván véletlen...de nagyon nagyon alacsony a valószinűsége hogy ilyen megtörténhet..:D


Na meg a szokásos deja vu érzések, hogy ez már tuti megtörtént.

2021. júl. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

A film alapján a hiba a "De Ja Vu" -ban nyilvánul meg, tehát

egymás után kétszer történik ugyanaz kétszer történik ugyanaz

2021. júl. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
2-es, amit leírtál, az velem már rengetegszer előfordult. Pl. mindig megy nálam a tv, mikor pihizek. Ezzel egyidőben a telefonon netezek. Éppen híreket olvasok a telón egy celebről, s abban a pillanatban bead róla valamit a tv. És sok ehhez hadonló.
2021. júl. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
*hasonló
2021. júl. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
14%

es akkor mi van? Hogyan lehet ezt hasznositani? Ki kell hasznalni

ha nem lehet lenyegtelen

2021. júl. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Elgodokodok egy animéről hogy ujra megkéne néznem utána felmegyek tiktokra és mi az első amit látok?Naná hogy videók arrról az animéről.
2021. júl. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Tiktokos nekem is volt.;D baratnomnek meseltem errol a gyks kerdesrol. Majd emlitettem neki, hogy volt egy srac ami az illuziorol toltott fel videot tiktokra (par honapja lattam).


Azota a srac nem jott szembe velem..de akkor..miutan ezt mondtam baratnomnem..szembejott;Dd


[link]

2021. júl. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

A leírottad nem a Mátrix hibája.

A Mátrix hibája az lenne, ha a betonon futva nem létező gödörbe esnél és a beton be is zárulna feletted.

2021. júl. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
14%
Isten rendszerében nincs hiba. Törtem már fel a kódot gombával, fűvel, n2oval, de szok sem bugok.
2021. aug. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!