Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Történt már veletek valamilyen...

Történt már veletek valamilyen paranormális esemény?

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Leestem a székről. Megtudtam, hogy van ahol már 21e van
2012. dec. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tavaly igen, de a szkeptikusok úgyse hiszik. Nekem életem legszarabb időszaka volt...
2012. dec. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Velem igen, több is, de nem mesélem el, nincs szükségem rá, hogy hülyének nézzenek.
2012. dec. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Májusban vizsgáztam műszaki mechanikából (BME), és meglett a kettes.


A mai napig nem tudok magyarázatot adni rá. Eddigi életemben ez volt az első paranormális esemény.

2012. dec. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
tuti kiröhögtök de mikor osztálykiránduláson voltunk este kiszöktünk és nagyon féltem mert fiúk is velünk voltak meg akartak ijeszteni ezért inkább egyedül indultam vissza és láttam egy embert aki mikor odanéztem elkezdett futni én meg követtem és és miután már közel értem hozzá láttam hogy megsebesült de nagyon komolyan aztán megfordultam egy pillanatra mert hallottam a többiek hangját aztán visszanéztem és az ember nem volt már ott... mikor a többiek utolértek megkérdezték hogy mitől ijedtem meg ennyire én meg elmondtam és hát talán jogosan de nem hitték el. Hát furi volt.meg mit keres valaki ilyenkor egy erdőben na meg főként hogy tűnt el olyan gyorsan..
2012. dec. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Igen, történt, 3 éve. Épp az igazak álmát aludtam, mikor éjfél körül megjelent nekem Kiszel Tünde, fölém hajolt, majd mikor felébredtem, mitikus táncot lejtett a szobámban, és eltűnt.
2012. dec. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Csillámpóni az nem paranormál élmény volt, hanem brutál rémálom!
2012. dec. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
velem is történtek már fura dolgok de inkább nem mesélek senkinek semmit mert idiótának néznek...
2012. dec. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
előző! Mit gondolsz miért írtam ki a kérdést? mellesleg senki nem néz idiótának mert nem tudják h ki vagy! ;)
2012. dec. 29. 17:54
 10/10 anonim válasza:
100%

Hát velem olyan hogy régi házunkba(ikerház a rokonokkal)

És hát nagy kerek asztal volt, és az unokatestvéremmel ott ettünk meg storyzgattunk meg hülyültünk.

És egyik percben az asztalról a tükör leesett és nem hittünk a szemünknek hogy az asztal közepétől(egy kis kosárkának volt döntve) esett le és a földön függőlegesen állt meg. :O mai napig bennem van. De hát volt pár ilyen durvaság abba a házba :O

2013. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!