Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehetséges, hogy érzek egy...

Lehetséges, hogy érzek egy másik személyt?

Figyelt kérdés

Tudom, elég fura, nem hiszek az ilyesmiben, de fura dolog történik manapság velem. Van egy lány, akinek mintha érezném az érzéseit a távolból. Akkor is, ha épp "hív" engem.


Mondok egy példát... Egyszer volt, hogy úgy éreztem, összeesek a fájdalomtól, megnéztem a snapchat sztorijait, őrülten sírt.


Máskor úgy éreztem, mintha hívna engem... Kiderült, hogy versenyre készült, és rám gondolt, próbált erőt meríteni belőlem.


De volt olyan is, hogy egy mámorító, részegítő érzés kerített hatalmába, és később megmondta, hogy akkor érezte igazán, hogy belém szeretett.


Ő ezekről az érzésekről nem tud, nem mondtam el neki, de őszintén szólva kissé sokkol... Lehetséges ez? Ha igen, miért?


2022. nov. 21. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is volt már eddig 2 emberrel hasonló. Azt érzem olyankor hogy én vagyok ő, és amikor nézek ki a fejemből, olyan mintha ő nézne, mintha egyben lenne a testünk, tök érdekes.
2022. nov. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

"megnéztem a snapchat sztorijait, őrülten sírt."


Hogy mi? Valaki komolyan erről posztol?

2022. nov. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
csöveseket szoktam érezni...
2022. nov. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Én R -t érzem. És tudom hogy ő is érzi az áramszerű vmit az egész testében.


De a lànyommal is van mindkettőnknek ugyanaz az ujja lehet eltört passz ő ràcsapta. A kocsiajtót de 3n semmit se csinàltam csak bevan dagadva és kiàll a csontom..

Pedig arra gondoltam R vert rà a sajàtjàra kalapáccsal azért éreztem..de akkor a lànyommal is empata vagy mi vagyok-ezt itt olvastam..

De multkoriba a vállam leszakadt az ozmom és akkor se csinàltam semmit ..

Vagy vki vudubabàzik velünk .. de nem nem hinném ..

Bárcsak ujbol ugyanazt is álmodnànk..

2022. nov. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Azért én is benéznék a multéletbeni ajtoimon hogy ki volt nekem R és hogy hogy haltam meg meg ijenek..

Én aki hitetlen voltam és nem akartam làtni ..

Csak legyen boldog és ne haljon meg..mert mindenhol azt olvasom hallom ha vki az ikrét elutasitja makacssàgból vagy egobol akkor kiiktatjàk..

De az is lehet én halok meg .. de az a jobb ha én elsőnek..bàr nem most szeretnék dolgom van még és ezt az életet akarom élni nem a következőt..ugyhogy R csak vigyàzz magadra meg a testedre 😉 szedj kollagént ne fàjjon a térded

2022. nov. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Empatának hívják azokat, akik rá tudnak hangolódni mások érzéseire, tudatosan irányítva, vagy teljesen random, akár a tömegközlekedésen is "bejöhet" egy-egy ember értelme, vagy fájdalma, stb.

Megérezheted a szeretteid, barátaid gondolatait, érzelmeit.

Valószínűleg nagyon vonzódsz ehhez a lányhoz, azért hangolódtál "ösztönösen" rá.

2022. nov. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2022. nov. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A sajnálat,érzelmi zsarolás hozza elő ha nem vagy spirituálisan fejlett..
2022. nov. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!