Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Állítólag 2 személy van az...

Állítólag 2 személy van az országban, akinek sikeres a szerelmi kötése. Az egyik már nem vállal. Valaki segítene, hogy ki a másik? Köszönöm.

Figyelt kérdés

2021. dec. 26. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
nem létezik semmiféle varázslás, csak a pénzed szedik el.
2021. dec. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Mást sem látni ezen az oldalon, csak szerelmi kötést. Vannak azért ennél finomabb módszerek is. Nem kell mindjárt átkot küldeni valakire (képzeld, a szerelmi kötés is az átkok közé tartozik, ugyanúgy mint a szerelmi bájitalok és a többi hasonló dolog).
2021. dec. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, hogy miért kell más szabad akaratát korlátozni. Te örülnél neki fordított esetbe ha egy olyan ember akitől amugy undorodsz, nem bírod elviselni, a hátad közepére se kívánod magához kötne és életed végéig vele kéne lenned? Ugye hogy nem!!! Sose lesz az ilyenekből boldog kapcsolat csak közös szenvedés és keserűség. Engedd el és találd meg azt aki tényleg hozzád tartozik.
2021. dec. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Segítséget kértem. És nyilván, ha utálna és semmi kapcsolat nem lenne, nem keresném a megoldást.
2021. dec. 27. 08:45
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Még mindig nem értem, hogy miért akarod megerőszakolni őt.

És miért csodálkozol, ha ehhez a normális emberek nem akarnak segítséget nyújtani?

2021. dec. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta hogy 2 van?
2022. jan. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Akkor én vagyok aki már nem vállal és az egyik régi barátom a másik. 😃
2022. jan. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!