Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Van itt Medium? Furcsa dolgok...

Van itt Medium? Furcsa dolgok történtek velem.

Figyelt kérdés
2023. febr. 5. 07:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Meglátogatott egy szellemi entitás, és beszélt hozzád?
2023. febr. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Ha gondolod akkor írj nyugodtan, megpróbálok segíteni ha tudok.
2023. febr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
Sziasztok 3-mas téged jelentettelek.. 😀. Kérdezö kérlek kifejtenéd bövebben mik történnek veled? Milyen furcsa dolgok.
2023. febr. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
3. Azért jelentettél mert jó a humorérzékem? Úgysem tudod elvenni tőlem!!
2023. febr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

Le irtam üzenetbe mért jelentettelek. Nem érdekel senkit a humorérzéked...



Lehet komoly problémája is a kérdezőnek...



Hugom 11 éves és ő is azt hitte furcsa dolgok történnek vele közben meg álom paralizisevolt. Sajnos itt a gyakorin mindenki poénkodna ezz nem az az oldal. Nem viccből írnak ki ilyen dolgokat.

2023. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
8%
5/ Akkor vegyük komolyan! Mostanában a démonok nagy erőkkel munkálkodnak! Nem csak humorérzékem van, hanem tudásom is! Viszont ha a kérdező nem ad részletes leírást, akkor úgysem tudunk segíteni! Rajtam is volt démon, azt akarta hogy öngyilkos legyek. De egy különleges férfi levette rólam, és bebörtönözte. És ezt most abszolút komolyan mondom. Mit gondoltok miért gyilkolják egymást az emberek? Nem ez van minden nap a hírekben? Lehet hogy csak egy elhunytnak a szelleme próbál közölni valamit a kérdezőtől. Tudnék rajta segíteni, ha részletes információt adna. Mit látott, mit hallott, mit érzett? Félelmet? Amint látod semmi konkrétumot nem mondott.
2023. febr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy nem írtam ki, privátban várom az üzeneteket több információ érdekében. Előbb keresni szerettem volna egy mediumot itt.
2023. febr. 6. 19:33
 8/13 anonim ***** válasza:
18%
Ismerek egy férfit aki képes halottakkal kommunikálni. És egy másikat is, aki minden démont képes elpusztítani vagy leveszi rólad!
2023. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
OKÉ, kérek egy kis időt.
2023. febr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
6.os látod miken mentél át teis ezért nem kell humorkodni mert lehet nem vicces ha nem komoly. Válaszoltam privátba
2023. febr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!