Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Történtek már veletek furcsa...

Történtek már veletek furcsa dolgok esetleg paranormális jelenségek amikre nem találtatok magyarázatot vagy féltetek?

Figyelt kérdés

23N

(akár írhatjátok privátban is)



2015. ápr. 25. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

3adjára teszed fel ezt a kérdést.

már lett az előzőekhez is egy csomó válasz írva.

2015. ápr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer egyik nyáron éjjel hallottam egy nagy durranásfélét. Kimentem az akkori párommal az udvarra és az égen jó messze láttunk egy nagy narancssárga-citromsárga-piros váltakozó színü gömböt ami pulzált és olyan 1 óra alatt a gömbböl piros háromszög lett. Engem nagyon elképesztett a dolog, nem értettem hogy mi az, párom meg le se sz..ta. :-)
2015. ápr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4%

Nincs olyan, paranormális jelenség. Minden normális.

Mindenre van sok feltételezésem miért történhete/sok magyarázat.

Jövőbelátás, dolgok ok nélküli eltünése, hasonlók.

2015. ápr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Évekkel ezelőtt reggel megjelent a kézfejemen egy piros folt. Amint elhalványult, egy tökéletes kör alakú forradás maradt a helyén. Mintha egy bőrvágó, vagy kisebb gyűrű (9 mm) éles széle okozta volna. Mindenütt kerestem, de sehol nem találtam olyan eszközt, ami ezt okozhatta volna. Hónapok alatt lassan elhalványult, mejd teljesen eltünt.

Néha -pl.: ha ilyen kérdéseket olvasok- eszembe jut, de azóta sem tudom a választ.

2015. máj. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Velem is volt már....13 èves leszek.

Elmentem a barátnőmèkhez,akik vidèken laknak...a házuk három rèszből áll,van egy pici,ami most jelentèktelen,van lent,egy nagy,ès az udvarról fel lehet menni mèg egy lakásba...ők fent laknak,az anyukájával,lent a papája lakik...az anyja kèthetente èjszaka dolgozik...ezen a napon este nyolc óra volt,anyja dolgozott,papája lent tvzett...mi pedig zenèt hallgattunk a telomrol...le akartunk menni az udvarra,mert mèg világos volt...leállítottam a zenèt,ès kikapcsoltam a kèpernyőt...az èn telefonom jelszavas!!!!a zene a felènèl tartott,mikor leállítottam...mikor az udvarról felèrtünk,bementünk a lakásba,ès kb. Mikor hármat lèptünk előre,elindult egy öt zenèvel lejjebbi zene,a negyedènèl...Mi sikítva lerohantunk,de a papája nem hitt nekünk...másnap az anyja kihozott a barátnőm szobájából egy szellem/dèmon űzèssel kapcsolatos könyvet....mèg sem èn sem a barátnőm,sem pedig az anyja nem látta azt a könyvet...ja,meg egyszer ugyanott,a barátnőmmel bementünk a szobába,ès a barátnöm köszönt a engeri malacának..."szia babóca"

Valaki(vagy valami)visszaköszönt a nappaliból,öreg rekedes hangon."sziaa".a vèr megfagyott bennünk...egyedül voltunk,mert a papája kórházban volt,anyja pedig szintèn dolgozitt...

2016. szept. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3 Napja költözködünk és tegnap,

Épp mosogattam amikor a hálószobából hallottam hogy valaki befújta a légfrissítőt (mindig nyitva vannak az ajtók,2 szobával arrébb van a konyha) berohantam mert pont bent volt a gyerekem (5 hetes)hogy mégis mi volt az és éreztem a légfrissítő illatát.

Csak mi voltunk a házban.

2018. szept. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!