Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez lenne a harmadik szem?

Ez lenne a harmadik szem?

Figyelt kérdés

Az állítólagos 3. szemünk ugye a két szem között, kicsit fentebb helyezkedik el (meg ugye bent). Én ezen a helyen "bizsergést" érzek, ha odanyúlok, vagy akár csak oda közelítek az ujjammal vagy akármivel. Még akkor is, ha a szemeim (mármint a 2 normális szemem) csukva vannak. Azért írtam idézőjelbe a bizsergést, mert igazából nem tudnám leírni ezt az érzést, mintha nem csak azon a részen érezném fizikailag, hanem magát a tárgyat ami közelít a homlokom felé. Egyik éjjel nem volt áram, kerestem a papucsom, leguggoltam érte és akkor éreztem ezt a "bizsergést", de nagyobb kiterjedésben, a homlokom nagyobb felületén, elém nyúltam és kiderült, hogy a szék támlája volt ott pár centire. Igazából arra gondolok, hogy ez a "képesség" egy régi beidegződés lehet: 8 éves koromban dobtak felém egy bumerángot, én csak álltam, néztem ahogy repül felém, majd pont a homlokomtól pár centire kanyarodott vissza (még szerencse, hogy nem frizbi volt :)). Lehet, hogy emiatt "akadt be" valami ideg és automatán jelez az agynak, mikor közel van valami?

Tudom, hogy nagyon idiótán hangzik, de hátha mások is vannak így, csak komoly válaszokat légyszi...


2010. okt. 8. 15:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
22%
Nem értem igazán a logikádat. Ha én kiteszek az asztalra három babszemet, akkor akármelyik lehet a harmadik, még ha van(nak) közöttük tarka babok, akkor is; csupán azon áll, honnan nézem....
2010. okt. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%

Fingom sincs mit beszél az első,de most m1....


Am nem csak neked van ez hanem mindenkinek!És nem, nem a bumeráng miatt volt.

Velem is van és az összes többi embernél is,de nem tudom mi miatt van.

2010. okt. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
0%
Az hogy van 3 babszem, akkor van az első, van a második és van a harmadik szem.
2010. okt. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy van 3 babszem, akkor van az első, van a második és van a harmadik szem.
2010. okt. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Jó és?

Még mindig nem értem...

2010. okt. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
AZt értem,h mit mondasz,csak azt nem értem,h ez h jön ide?Mert nem sok köze van hozzá...
2010. okt. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
18%
Aaaaaajjj, nem értem, hogy hogy nem érted, hogy mekkora hülyeségnek tartom ezt az egészet :D
2010. okt. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
62%

basszus!:Dakkor ne kerülgesd,ha nem mond ezt!XD

Mert most ez a babos izét, nagyon túl magyaráztad:D

2010. okt. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
32%
Persze, hogy túlmagyaráztam, de gondoltam jobb így, érthetően, mert hát az ezotériába sok olyan ember jár, akinek a felfogóképességei, hát, nem a legjobbak, maga a gondolkodása pedig, hát, hülye :D
2010. okt. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
11%
igaz,igaz....:D
2010. okt. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!