Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehet szert teni a...

Hogyan lehet szert teni a harmadik szemre? Valakinek meg van a harmadik szem? És ha meg van neki mit lát velle?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 10:46
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
21%
nekem 4 is van xD
2010. júl. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
50%
Remélem, hogy a hátamat, mert akkor könnyebben belőném a séróm:D
2010. júl. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Keress egy ezotérikus mester, aki megtanít meditálni.
2010. júl. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
91%
Én úgy tudom hogy mindenkinek van 3. szeme, csak elcsökevényesedett. Szóval ha ilyesmivel foglalkozol, akkor sok gyakorlással ki tudod nyitni. Pontosan nem tudom mit lehet vele látni, de a szellemeket tutira.
2010. júl. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Értem kösz a válaszokat
2010. júl. 5. 11:03
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem fizikai szerv és főleg nem szem. Egy érzékelési forma, amely a hipofizissel válik dekodolttá. Így mindenkinek van fizikailag.
2010. júl. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Keress fel egy erre szakosodott ember, vagy megbízható forrásból tanuld meg a szem kinyitását.


Olyat hallottam, hogy 3-5 éves korig van nyitva mindenkinek a harmadik szeme ( azaz 3- éves korig látja a szellemeket stb... ) és 5 éves kor után kezd el lecsukódni, mert nem foglalkozunk vele.


Anyukámat érdeklik az ilyen ezoterikus dolgot, és mesélt egy történetet:


A barátnőjével voltak valahol vásárolni, az apa a lakáson vigyázott a 3 ( vagy 5 már nem emlékszek pontosan :S )éves gyerekre, míg anyuci hazaér.

A barátnője is foglalkozott ezotériával.

Mikor végeztek a vásárlással, felmentek a barátnő lakásába, akkor az apa elment otthonról.

Azt nem mondta hogy mit csináltak, de felfigyeltek rá, hogy a kisgyerek magában beszél valamit, utána feláll, odamegy az anyukájához és ezt mondja:

"Anyu, a fekete néni és a fekete bácsi azt akarják hogy velük menjek."

Anyukám elmondása szerint nagyon ijesztő volt, hogy hármójukon kívül nem volt más a szobában, se a házban, és mégis ezt mondta a gyerek.


Szerintem igaz a történet, mert anyukám ilyen dolgokkal nem viccelődne.

2010. júl. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne a szem kinyitása legyen a cél. Annak mindig egy "kegynek " kell leie. Magától kinyílik ha felkészültél arra amit utána tapasztalsz. A kinyitására irányuló tevékenységeket nagyon nem javaslom (olvasd el Szepes Mária - Vörös Oroszlán c könyvét és megérted miért....)


Egyébként ha kinyílik, akkor érzékeled az asztrál világot. A saját asztrálteremtményeidet, (félelmek, rosszindulat, stbstb) ill azokat az entitásokat akik ebben a világban "léteznek. Nem kis sokk, hidd el. Ezért ha felkészületlenül ér, összeroppanhatsz. Nem ijesztgetni akarlak, csak azt mondom hogy ez nem olyan dolog amire megfelelő felkészülés nélkül vágynod kellene. Nem olyan dolog hogy amikor akarod kinyitod, amikor sok, akkor becsukod. Ha kinyílt, akkor úgy is marad.


Ha rám hallgatsz, állj neki olvasn, tanulni, az ezoteriával foglalkozni, és ha nem ragad el az az ezoteria "divatos és felületes" közönségbarát része, hanem valóban tiszta forrásokból tanulsz, garantálom hogy nem fogod akarni "kinyitni". Annak magától kell kinyílnia.

Ez olyan mint kisbabának sem adsz kést meg ollót játszani, hiába érdekli őt, mert előbb fejben kell oda eljusson hogy vigyáznia kell magára mielőtt kést vagy ollót használhat.

Nem akartalak lehangolni, csupán őszintén elmondtam hogy ez nem veszélytelen, és felelősséget igénylő dolog. Meg lehet oldani hogy kinyíljon igen, vannak emberek akik ezzel foglalkoznak, de nem ajánlom.

Tanulj és élj úgy hogy felkészülj a kinyílásra és akkor magától megtörténik.

2010. júl. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a válaszokat megfontolandó tanács.
2010. júl. 6. 13:48
 10/22 A kérdező kommentje:
elég érdekes történet kösz a választ.
2010. júl. 6. 13:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!