Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Kiss Kató vagy Lénárt Évi...

Kiss Kató vagy Lénárt Évi halottlátó a megbízhatóbb?

Figyelt kérdés
Berki Krisztiánról mindkettő ellentéteset állít,de Kiss Kató Hajdú Péter előtt nagyon beégett, viszont több követője van, mint a Lénárt Évinek. Szeretnék elmenni valamelyikhez egy szeánszra de döntésképtelen vagyok. Kiss Kató kisugárzása negatív, a Lénárt Évié meg már túlságosan kedves. Nem tudom melyikhez menjek.

2023. ápr. 28. 10:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%

Pont annyira, mint amennyire bármelyik halottlátó.


Nem értem, mi célod van ezzel, csak kihasználják azokat, akiknek meghalt egy ismerősük.

2023. ápr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%

KK beégett, kisugárzása -


Nem értem, mi a kérdés.


Amúgy az 1. sz-nak teljesen igaza van.

2023. ápr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Mind a kettő sőt az összes leúzósdi úgyhogy nem ajánlom, hogy ilyen hülyeségekkel hagyjad magadat átverni.
2023. ápr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%
Lehet tudok én is segíteni, és nem kell elmenj szánszra. Mit szeretnél? Halottakat én is érzékelek, és szívesen segítek.
2023. ápr. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Már megint kezded az önreklámot évike?
2023. ápr. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
46%
Nem szorul reklámra az Évi a Berki Krisztián sztori miatt ő vele foglalkozik az egész média, tv,újság minden és ő tényleg a saját tehetségével érte el ezt nem úgy mint mások például a Berki Mazsi vagy a Hodi Pamela.
2023. ápr. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Semmi extrat nem fog mondani. Az egyik barátnőm ajánlott regen egy halottlatót, mikor gyászoltam anyukámat, hátha segít az elengedésben, megnyugvásban. Hát kérlek azt üzente anyukám a túloldalról, hogy "mindig is szerettelek" - ennyi, 2 ezer Ft ért.

Hasonló sablonos üzenetekre számíts mint "nagyon sajnálom, hogy így alakult, de jól vagyok", stb. Végül is azért fizetünk, hogy azt mondja amit szeretnénk, senki sem tud biztosat, nem tudod, hogy tényleg érzékel valamit, vagy csak blöfföl. Igazaból en már rég nem foglalkozom ilyen dolgokkal, megtanultam, hogy el kell fogadni, hogy nem kontrollálhatunk mindent.

2023. ápr. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
34%
Tele a média a Lénárt Évi Berki Krisztiánnal. Nem kell annak reklám.
2023. máj. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Kiss Kató hitelesnek tünt sz elején, aztán “bekavart” neki a Berki Krisztián ügy. A végén össze-vissza beszélt!
2023. máj. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
9 épp ezért nem megbízható egy sem.Tulajdonképp mind lehúzás
2023. máj. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!