Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek létezik olyan...

Szerintetek létezik olyan ember, aki bizonyítottan nem erre a világra született, ill. születése és az élete csak egy szerencsétlen véletlen?

Figyelt kérdés
Nagyon szépen kérek Mindenkit, bármennyire is "hülyének" hangzik a kérdés, próbáljon meg egy kicsit racionálisan gondolkozni és ne egyből leoltani ezt a kérdést. Tudom, hogy többen foglalkoznak a témával, de mégis megpróbálom, hátha sikerül hasonló dolgokról tudomást szerezni. Nekem is furcsa, bizonyára, másnak is először az lesz, de lehet, hogy mégis van benne igazság? Embereket követünk nagyjából 20 éven keresztül, akik sem a munkájukban, sem a magánéletükben, sem anyagilag nem képesek bármilyen módon egy alapmegélhetéshez elegendő teljesítményt felmutatni. Vagy betegek, vagy "csúnyák" - esetleg egy testi fogyatékosság miatt, sem önálló életet, sem családot és nem beszélve, bármilyen szintű karriert felépíteni. Ismétlem, nagyjából 20 év folyamatos megfigyelésről és bizonyítékokról beszélek!!! Belefutottam egy érdekes esetbe, amit szintén nem hagyhatok szó nélkül: létezik egy testvérpár, ránézésre semmi különös, csak éppen annyi, mintha egy szabály előírná azt, hogy amikor az egyik sikeres, a másik a padlóra kerül - és fordítva. Már ott tartanak, hogy mióta a lánynak (-3 év) sikeres munkája és családja lett, azóta a fiútestvér elinult egy olyan lejtőn, amit már nem képes visszafordítani és hajléktalanság vár rá, ha végigcsinálja. Követtem mindent, teljesen lehetetlen dolgok történnek vele, gyakorlatilag, önhibáján kívül került olyan helyzetekbe, ahonnan nincs visszaút. DE: számos, más esetről is tudok, csak nem fér már be ide, de a lényeg, amit feltettem kérdést!!!

2023. jún. 4. 20:32
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
16 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbálom racionálisan értelmezni a kérdésed, de nehezen sikerül. Mintha a kérdés és a leírás nem illene össze.

Egyébként nem tudom, mennyire pontos a megfigyelésed.

2023. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát pont ez az, az ilyet nem lehet racionálisan kezelni

Persze hogy létezik ilyen

Én magam sem lennék képes soha az önálló életre, tehát saját tapasztalat alapján beszélek


Vannak ilyen emberek, sem kapcsolat, sem munka, semmi nem jön össze


De nem nem erre a világra születtek hanem pont hogy szenvedni születtek és filmszerűen lehetetlen dolgok történnek velük


Én már rájöttem az igazság, nekem megmutatta az élet hogy igenis egy mátrix szerű világban élünk


Van rá bizonyítékom, de amit te leírtál a testvérekről, az is az

2023. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan megfogalmazva: léteznek olyanok, akik nem alkalmasak az életre, vagy a sors tolt ki velük nagyon.

De ez nem bizonyít semmi olyasmit, amire gondolsz.

2023. jún. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tudi333 ***** válasza:
100%
A kifejtésednek mi köze a kérdéshez? Az ha a testvérpár igaz, akkor is lehet rá más misztikus magyarazat is, nem csak az, hogy erre a világra született véletlenül!
2023. jún. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

A leírás csak egy szöveg.


A kérdésre válaszolva, nem. Mindenben bölcsek vigyáznak ránk.

2023. jún. 5. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ide nem lehet véletlenül születni.
2023. jún. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
Ismerek egy-két életképtelen embert.
2023. jún. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel megadott életúttal jövünk le és nincsenek véletlenek, így nem. Olyan viszont lehet, hogy valaki egyik előző életében magasabb létforma volt - valamilyen óriási hibával - és ezért most kívülállónak érzi itt magát. Ilyen vagyok én is.
2023. okt. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!