Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha valaki szerencsétlen semmi...

Ha valaki szerencsétlen semmi nem jön össze ebben az életben annak mi lehet az oka? Rossz karma?

Figyelt kérdés
Szóval teljesen alkalmatlan az életre, ennek mi lehet az oka? Még csak most jár először itt a fizikai világban és új neki minden? Vagy már volt itt sokszor és sok rossz karmát felhalmozott? Szerintetek melyik??

2022. dec. 20. 10:40
1 2 3
 1/27 Grimfox ***** válasza:
86%
Karma, és a jelenlegi életben kialakított hibás pszichés beállítottság. A rossz karma egy dolog, ha valakinek megfelelő a pszichés beállítottsága, azaz nem áldozat szerepben van, nem szenvedő, vagy vesztes szerepbe helyezkedik, hanem mindig igyekszik korrigálni, akkor ugyan nem lesz könnyű az élete, de nem lesz tele szenvedéssel sem. A rossz karma nem változtatható meg, az meg fog történni. A pszichés beállítottság megváltoztatható, ami segít a rossz karmát másként kezelni. A jó karmának is esélyt ad, hogy felszínre kerülhessen.
2022. dec. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Én emiatt kezdtem el hinni a karmában és az ezotériával foglalkozni, bár nem mintha bármit is segített volna

Vannak olyan filmszerűen szerencsétlen életek, mint pl az enyém, amire csak 2 féle magyarázat van, az egyik a megtörhetetlen nagyon rossz karma, vagy egy feloldhatatlan nagyon durva átok. Vagy esetleg mind a kettő

Ha leírnám az elmúlt 2 évemet még egy sokat tapasztalt, mindent látott mágus is összepisilné magát.

Persze nem én vagyok az egyetlen, vannak még ilyen emberek meg persze vannak az áldás alatt levők is. Tenni ellene semmit nem lehet

2022. dec. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem leirnàd privátban?

Nekem talàn sinre àllt az életem csak a szerelembe vagyok megàtkozva..

2022. dec. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Laylah ***** válasza:
100%
Vagy karma, vagy rossz (nem neki való) úton akar haladni. Olyankor folyton akadályokba ütközik.
2022. dec. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Rossz közeg vagy nem tudsz olyan munkát ami érdekel is és meg lehet belőle élni, legrosszabb esetbe a kettő együtt, legjobb esetbe a hobbidnak élsz jó közegbe. Ha kiakarnak csinálni szeretheted a munkád, szart nem ér, ha utálod a munkát de van egy jó közeg az még elmegy.
2022. dec. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ott a pont, kettes!
2022. dec. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
100%

Szerintem körül kellene nézni a múltban, hogy miért alakult ezt így.

Akit a családja folyton lehúzott, hogy béna, szerencsétlen, ehhez sem értesz, jaj megint mit csináltál, jaj nem így kell, jaj majd én mert te nem tudod, stb., azok abból is szerencsétlent csinálnak, aki amúgy teljesen életrevaló lett volna. Egyszerűen elhiszi a gyerek egy idő után, hogy ő tényleg mindenre alkalmatlan, és segítség nélkül nem boldogul. (önbeteljesítő jóslat: egy másik személyre vonatkozó elvárás azt váltja ki, hogy az illető az elvárásokat megerősítő módon viselkedik)

Ezt szerintem a rossz minták, rossz kapcsolatok leépítésével, elkerülésével lehet visszafordítani, és ezzel együtt az önbizalom erősítésével. Olyan nincs szerintem, hogy valakinek ennyire karmikus legyen, vagy átok meg ilyenek, hogy szerencsétlen. Ezt a legkönnyebb mondani, hogy hát na, a világ így rendeltett.

Nekünk hullámokban vannak gondjaink, egyszerűen magunk sem értettük, mi történik körülöttünk, házas vagyok, egy 10-enéves gyermekkel. Tavaly egymás után 1-2 nap különbséggel, csőtörés, eláraszotta a házat a víz, autóbaleset (belénk jött egy autó, nem nézett körül), a cicánkat elütötték, elpusztult, meg már nem is tudom mik történtek akkoriban, már féltünk, mi jöhet még, nagyon nehéz időszak volt. Van mikor egyszerűen semmi nem akar sikerülni. Most idén egy jó féléve meg szerencsés hullámunk van, mikor minden sikerül, magától, csak úgy az ölünkbe hullanak a jóhírek, minden flottul megy, nagy terhek jöttek le a vállunkról.

De ilyen hullámok mindig vannak sajnos mindenkinél, jó és rossz váltogatja egymást, nem lehet mindig minden rossz, vagy minden jó.

Szerintem aki új életet kezd, és más szemmel néz a világra mint azelőtt, az simán ki tud jönni a szerencsétlen gondolataiból is, az önmagunkról alkotott képet kellene előbb helyrehozni. És a külső megerősítések keresésekor nem arra kell fókuszálni, hogy ki az aki a negatívat erősíti meg, hanem ki mondja azt, hogy ezt beképzeled, és nem így van/magadnak csinálod a bajt. A jó emberek társaságát keresném, az optimista, életerős, energiadús emberekét, nem azokét akik visszahúznak ebbe a nyomi világba, hogy jah együtt vagyunk nyomik, mi ilyenek vagyunk, nekünk a karma, stb...

2022. dec. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
2. 7. Hát igen, ez a baj a magyar iskolákkal manapság, ott van a gyerek, az neveli, az meg ilyen!
2022. dec. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
22%
Rossz csillagjeggybe született (pl halak). Az oka pedig a karma. Korábbi életek következménye.
2022. dec. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Mi, a halak a legjobbak, jó sok a g*ci, de manapság minden csillagjegybe az alapvető mai kor életvitele és felfogása következtében, mint ahogy a mentális betegségek fokozatos terjedését is előidézi.
2022. dec. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!