Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hallható emberi aktivitás...

Hallható emberi aktivitás (beszélgetés, nevetés, valami dobálása) lehet csak valami lenyomat a múltból/energia, vagy ezek "szellemek"?

Figyelt kérdés

200 éves udvarházban lakunk, ami mindkét háborúban kórházként volt használva, az eredeti tulajok nemesek voltak, mielőtt emigráltak az első világháború elején.

13 éve lakunk itt, úgyhogy ezek a dolgok már nem ijesztenek meg, de az megkérdőjelezhetetlen, hogy vannak. Soha nem láttam semmit, és soha nem is próbált ártani nekem semmi fizikailag, de hallottam már szabályos beszélgetést két férfi között (nem értettem őket, a nyelvet sem tudtam volna megmondani), olyasmi hangokat, mintha ládákat dobálnának, nevetést, kiabálást, ordítást, sikoltást, lépteket, futást.

Nem próbáltam velük kommunikálni, és nem tudom, jó ötlet-e. Vajon ezek tudatos energiák/szellemek lehetnek, akik valamiért ott ragadtak, vagy csak a múlt visszhangjai? Egyáltalán van ilyen?


Nem csak én hallom őket, minden barátomnak van a helyről sztorija. Van olyan, aki látott egy-egy árnyat, illetve amit fizikai atrocitásnak lehetne venni, hogy ugyanaz a szoba két különböző alkalommal két különböző barátomat "bezárta", perceken keresztül nem tudták kinyitni az ajtót. Ők egymásról nem tudnak, mármint ugyanerről a sztoriról, külön-külön mesélték, és csak utána mondtam el nekik.

Illetve egy barátnőm azt mondta, egy éjjel arra kelt fel, hogy lépked felé valami láthatatlan, de lehet, hogy ez is csak valami múltban itt maradt jelenet volt, az csak véletlen, hogy ő pont ott aludt.


Szóval aki ért hozzá, lát szellemeket stb, mi lehet ez?



2023. jún. 12. 21:02
1 2
 1/11 Grimfox ***** válasza:
95%

Nagyon könnyen maradhatnak hátra emlékek, lenyomatok a múltból olyan helyeken, ahol nagyon erős érzelmek voltak jellemzők, és hosszú ideig. Sok esetben a "kísértetek" is csak ilyen lenyomatok, vizuális formában.

Persze az is megeshet, hogy a múlt lenyomata mellett maradt ott árnyalak is, amit egy ember hagyott hátra, de elég nehéz különbséget tenni. Laikusként megpróbálni kideríteni, melyikről van szó még veszélyes is lehet.

2023. jún. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem hiszek az ilyesmiben, de ez érdekes. Szívesen megtapasztalnám.
2023. jún. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Hangfelvétel van?
2023. jún. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Mi decemberben költöztünk be egy 200-250 éves házba, Németországban. (Előtte meg Pesten laktunk egy volt temető helyén épült társasházban)

Az egyik szobában sehogy sem tudunk megmaradni, folyamatosan stresszel minket valami/valaki, a semmiből lesz huzat bent, és hiába van ugyanazon az oldalon, mint a hálószobánk, és hiába süt oda jobban a nap, ott mégis mindig hideg van.

A városka ahol lakunk az elmúlt évszázadokban folyamatosan “verve” volt. A világháború idején a lakosság nagy részét elhurcolták, a spanyolnátha is pusztított stb.

Elég sok negatív energiát érzek, és ami a legrosszabb, hogy a 4 hónapos fiam sem érzi itt jól magát. Pl. Kimegyünk sétálni, egy hang nélkül szépen el van, majd amint betesszük a lábunkat ordít, mint akit nyúznak. A másik szobában alakítottunk ki neki gyerekszobát, az első 1-2 hétben ott voltam vele,akkor jöttünk rá, hogy ott biztosan nem stimmel valami.

A többi helyiségben is érzem a jelenlétüket, de ott nekem nem zavaróak. Nevetést,sírást,beszédet nem hallok, egyéb neszek,kopogás vannak.

2023. jún. 13. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudatosak,ezek csak energialenyomatok..Kicsit irigykedem amiért belehallasz a múltba,izgalmas klassz lehet komolyan..

Parapszichológustól olvastam,hogy az ittragadtak akikkel kommunikálni is lehet rendszerint eléggé energiahiányosak ezért az egyhelyben maradás rájuk a legjellemzőbb,nincs ládadobálás vagy kacarászás futás stb..amelyik régebb óta éhezik az pedig úgy néz ki mint egy üres szák..gyakorlatilag a gyökércsakrára vagy a tarkóra csatlakozva táplálkoznak belőlünk erről még nekem is vannak tapasztalataim..(én hallok,belső fülem nyitott)

Régebben a kedvenc temetőmben mászkálva tapadtak rám,a sírjukon üldögélnek és várnak..Volt olyan,hogy fizikailag éreztem a hideg nyálkás csatlakozást a tarkómon és hogy folyamatosan megy le az életenergiám,amikor ráordítottam eltűnt..volt amelyik hazáig követett és a szobámból vitték el,de a legdurvább amikor egy kisebb eldugott ösvényen sétáltam valaki már követett és oldalról érzékeltem egy középkorú nőt aki egy régi síron ült és amikor elmentem mellette kétségbeesve rámrontott,hogy segítsek neki,úgy megijedtem,azt hittem kiugrok a gatyámból :D Majd érzékeltem,hogy a hátam mögötti férfit kérdezi,hogy "Hogy hívják?" Ő mondta a nevemet,majd erőt vett magán a nő és felém fordulva kért megint, a nevemen szólatva,hogy segítsek elmenni..Mondtam neki,hogy én csak érzékelek de ebben nem vagyok kompetens,teljesen le volt sújtva szegény...mindegyis..


Ha a tieid tudatosak lennének akkor minden reggel kifacsarva ébrednél mintha le sem feküdtél volna és egyre fáradtabban szóval ez biztosan nem az..Tegyél egy próbát,figyeld meg melyik hangot mikor hallod és minden nap sétálj arra ugyanabban az időpontban..

2023. jún. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hol van ez a hely? Nem lehet esetleg meglátogatni? Még fizetnék is érte, ha néhány éjszakát eltölthetnék ott.
2023. jún. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12%
Velem és a családommal Brooklyn-ban töténtek ijesmi esetek. 2 hónapja haza jöttünk és már minden rendben. Soha többet nem megyek oda vissza.
2023. jún. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Összebeszéltünk a barátaimmal, és a hétvégén megpróbálunk kommunikálni velük, és akkor biztosan kiderül. Majd írok, hogy ment! :)


Hangfelvétel sajnos nincsen, ez olyan dolog, hogy például éppen nézed a tévét, és hallod, ahogy valaki elsétál a nappali előtt, mikor csak te vagy otthon egyedül. Mire felfogod, vagy előkapnád a telefont, már vége is.

Az egyetlen, amit fel tudtam volna venni, és meg is bántam, hogy nem tettem meg, az a beszélgetés + pakolászás volt. De ez volt az első kristálytisztán hallható, hosszan végbemenő észlelés, és annyira megijedtünk mindketten a párommal, hogy csak szó nélkül hallgattuk és bámultunk egymásra. Ez még egyszer megtörtént egy hét múlva, de akkor nem tartott ilyen hosszú ideig, és a végére a beszélgetés elhalt, csak a dobogás maradt.


Azok, akik szívesen megtapasztalnák: én is nagyon régen gondolkozom rajta, hogy hívok valakit, aki lát, vagy hogy lehetne igazi szellem vadászatot rendezni havonta, mint sok helyen például Angliában. :)) egyelőre még kicsit tartok attól, hogy idegeneket engedjek a házba, de ha ez valaha változik, legyen az bármikor, küldök majd linket ide.

2023. jún. 14. 11:02
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Felejsdel nem szabad velük komunikálni. Egyáltalán nem szabad ha meg szólítod a halotakat a többi is meg halja.
2023. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Érdemes lenne beszerezni egy normális érzékenyebb hangrögzítőt, ami pl memoriakártyára egész nap rögzít, vagy kamerát feldobni. Nem idegeneket kell hívni, hanem magad számára valami fizikai bizonyítékot szerezni. Mindenestre érdekes amit írsz. Szülői házban korábban nekem is volt ilyen élményem, de mások is voltak ott, ezért nem igazán tudtam eldönteni mi a helyzet…
2023. jún. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!