Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hallható emberi aktivitás...

Hallható emberi aktivitás (beszélgetés, nevetés, valami dobálása) lehet csak valami lenyomat a múltból/energia, vagy ezek "szellemek"?

Figyelt kérdés

200 éves udvarházban lakunk, ami mindkét háborúban kórházként volt használva, az eredeti tulajok nemesek voltak, mielőtt emigráltak az első világháború elején.

13 éve lakunk itt, úgyhogy ezek a dolgok már nem ijesztenek meg, de az megkérdőjelezhetetlen, hogy vannak. Soha nem láttam semmit, és soha nem is próbált ártani nekem semmi fizikailag, de hallottam már szabályos beszélgetést két férfi között (nem értettem őket, a nyelvet sem tudtam volna megmondani), olyasmi hangokat, mintha ládákat dobálnának, nevetést, kiabálást, ordítást, sikoltást, lépteket, futást.

Nem próbáltam velük kommunikálni, és nem tudom, jó ötlet-e. Vajon ezek tudatos energiák/szellemek lehetnek, akik valamiért ott ragadtak, vagy csak a múlt visszhangjai? Egyáltalán van ilyen?


Nem csak én hallom őket, minden barátomnak van a helyről sztorija. Van olyan, aki látott egy-egy árnyat, illetve amit fizikai atrocitásnak lehetne venni, hogy ugyanaz a szoba két különböző alkalommal két különböző barátomat "bezárta", perceken keresztül nem tudták kinyitni az ajtót. Ők egymásról nem tudnak, mármint ugyanerről a sztoriról, külön-külön mesélték, és csak utána mondtam el nekik.

Illetve egy barátnőm azt mondta, egy éjjel arra kelt fel, hogy lépked felé valami láthatatlan, de lehet, hogy ez is csak valami múltban itt maradt jelenet volt, az csak véletlen, hogy ő pont ott aludt.


Szóval aki ért hozzá, lát szellemeket stb, mi lehet ez?



2023. jún. 12. 21:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Kamerazd be es add 24 H elo adasban youtube csatornadon. Biztos nagy lenne a nezettseg!!
2023. aug. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!