Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vannak Magyarországon paranorm...

Vannak Magyarországon paranormális aktivitás kutatók akikhez lehet segítségért fordulni? Ha igen adnátok bővebb leírást?

Figyelt kérdés
Mielőtt mindenki hülyének nézne elmondanám most először történt velem ilyen és félek. 2 napja tart egy férfi hangot hallok, állandóan azt mondja, "szevasz" és nem hajlandó békén hagyni. Emellett mondta még:"szellem vagyok","isten"(ezt egymás után többször is),"itt vagyok","segíts","te-te". Nagyon félek, csináltunk szeánszot szenteltvízzel imádkoztunk és megkértük hogy távozzon, de semmi. Kérdeztem már, hogy mit szeretne tőlem, de ennél többet nem hajlandó mondani. Megpróbáltam a kocsiban aludni de ez sem jött be ott is hallottam a hangját, olyan mintha követne mindenhová. Kérlek ha tudtok valamit segítsetek, akár módszereket amivel elűzhetem. Szinte már rettegek tőle és aludni sem tudok, nem hagy. Bármit hajlandó vagyok meghallgatni
2016. jún. 26. 09:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Vannak védőkövek, amik távoltartják az ártó szándékú "lényeket". Ásványboltban lehet kapni. Hogy pontosan melyik kő lenne neked jó, azt mindjárt megnézem.


Egyébként hol van ez helyileg, és házban vagy lakásban élsz?

2016. jún. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Menj el a paphoz, és kérj tőle segítséget.
2016. jún. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Helyileg Szabolcs megye, Balkány, és házban élünk, nem mi vagyunk az első tulajdonosok lakott itt egy idős házaspár, egyikük sem itt halt meg és ez már nagyon régen történt. Arra gondoltam, hogy a temetőről sikerült összeszednem valakit. Szerintem nem egy kedves szellemről van szó, rosszul reagált amikor elkezdtem imádkozni.
2016. jún. 26. 09:48
 4/15 A kérdező kommentje:
Ma megyek a templomban, félek, hogy nem fog beválni
2016. jún. 26. 09:49
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is Szabolcsban élek és van itt egy ásványbolt, ha oda elmész és elmeséled ezeket, biztosan tudnak majd segíteni. Talán a lapis lazuli, vagy az ónix jó lenne.
2016. jún. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Legoman ***** válasza:
87%

Miért nem válaszolsz neki?

Ha köszön, köszönj vissza.

Kérdezd meg, miben kell segítség, és hol vagy pontosan.

Kérdezd meg ki ő.


Én szeretem az ilyen lényeket, akik ennyire közreműködnek, és kapcsolatot akarnak teremteni az élőkkel, mivel tőlük sok mindent meg lehet tudni.


Ha tényleg zavar, akkor kérd meg, hogy maradjon csöndben mert zavar.


De szerintem kérdezd meg a nevét, és ha elmondja, akkor a temetőben ha megtalálod a sírját, tudod honnan szedted össze, és még utána is tudsz nézni neki, hogy ki volt ő.

2016. jún. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%
Ne a paphoz menjél, hanem pszichiáterhez. Tudom, hogy nehéz belátni, de szellemek nem léteznek, ha hangokat hallasz, az valami mentális betegség jele. Az viszont gyógyszerekkel jól kezelhető.
2016. jún. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Látod is vagy csak hallod? Semmi mást nem csinál, csak beszél?

Milyen napszakban hallod a hangokat?

2016. jún. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
22%
Orvoshoz kell menni,nem paphoz... komoly betegség előjele is lehet.
2016. jún. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Mielőtt a paphoz mennél, gyere le a szerről!

Paranormális-aktivitást kutatók, ha vannak is, találnak annyi elfoglaltságot maguknak, hogy "külső" megkeresésekkel ne foglakozzanak.

2016. jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!