Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ki élt meg màr klinikai halàlt?

Ki élt meg màr klinikai halàlt?

Figyelt kérdés

#Testen kivûli élmény #Életfilm lepergése #Tùlvilàgròl visszatérés #Megtapasztalòk #Màsik demenziò
2023. jún. 27. 23:23
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
84%

Szia!Én nem. A férjemet sok időbe telt újraéleszteni, három napig még kómában is volt. Semmire sem emlékszik,csak a baleset pillanatára és az ébredésre.

Anyukám szívbeteg, egyszer leállt a szíve kb. 1 percre.

Szerencsére a pacemaker-ben defibrillátor is van, visszahozta. Ő azt mondja, olyan volt, mintha csak elájult volna, csak sötétség, nem hallott, nem érzékelt semmit.

2023. jún. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Én igen. Olyan békét éreztem, amit még soha és ott akartam maradni, aztán az egyik halott szerettem megjelent és rámparancsolt, hogy vissza kell mennem, mert dolgom van.
2023. jún. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
30%
08.24 És ezt milyen tudatmódosító szer hatása alatt élted át ? nevetséges.. Ahogy nem emlékszünk arra hogy mi volt a születésünk elött úgy arra sem mi van ha vége...Az emberek szeretik magukat fontosnak érezni és kiszíneznek mindent magadnak higgy ne vadidegeneknek..
2023. jún. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%

Én voltam.


Villany leolt és sötétség. Ennyi volt.

2023. jún. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
Hát én csak az eszméletemet vesztettem el néhány percre. Olyan volt magamhoz térni, mint akit valami igen aktív álomból ébresztenének fel. Szó szerint azt éreztem, hogy órák óta álmodom... És olyasmit álmodtam, mit normál alváskor is.
2023. jún. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%

Ritka a "jól sikerült" halál, amikor leáll a légzés, leáll a szív - ekkor tud /lép ki a lélek a testből - és ez legalább 1-2 percig tartson, mert bár egész más az idő sebessége "ott", de azért valamennyi időre "szükség" van.

Ezt keleti tanításokra alapozva írtam.

2023. jún. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

#6


#4 vagyok. Ebben az állapoban voltam 1 perc 55 mp-ig.


Ahogy írtam, villany lolt és kész. Nem volt semmi.

2023. jún. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
54%
3: Legalább próbáld meg elhinni, hogy nem csak ez a hulladék van, amit Földi életnek hívunk, hanem lesz valami szebb és jobb hely. Neked is jobb lenne, nem őrülnél bele a helyzetedbe...
2023. júl. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%
8-as Nem tervezek állom világban élni egy életünk van és azt kel jól csinálni nem pedig reménykedni egy kitalációban..
2023. júl. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
9: És utána? Nem zavar, hogy - a hitetlen gondolkodás szerint - egyszer vége lesz, csak a sötétség marad, és mindened elveszik?
2023. júl. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!