Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ki élt meg màr klinikai halàlt?

Ki élt meg màr klinikai halàlt?

Figyelt kérdés

#Testen kivûli élmény #Életfilm lepergése #Tùlvilàgròl visszatérés #Megtapasztalòk #Màsik demenziò
2023. jún. 27. 23:23
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nekem "csak" eszméletvesztésem volt, kb fél napig nem tudtam magamról. Autóbalesetem volt. Olyasmi érzés mint amikor nagyon méllyen és kényelmesen alszol. Amikor nagyon fáradt vagy és végre tudsz egy jót aludni. A kórházban cipeltek, ide-oda rakosgattak, műtöttek, nem akartam felkellni. Nem hagytak aludni. Végül magamhoz tértem de vissza akartam aludni. Az élet olyan érzés mint amikor fel kell kellned hajnalban és tenni a dolgod amihez semmi kedved. Lélekvándorlásban, mennyben/pokolban nem hiszek. Két dologban látok lehetőséget. Az egyik, hogy tényleg nincs semmi és ez az egy életed van, aztán örök sötétség. Vagy a másik, hogy mikor meghalsz utána meg is születsz valahol. De nincs köze az előző életedhez, csak olyan mintha újraindítanád a számítógépet. Nem költözik a lelked/tudatod. Egyszerűen csak megszületsz valahol a világban.
2023. szept. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!