Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Félek az éjszakáktól, ez...

Félek az éjszakáktól, ez normális?

Figyelt kérdés

Nem említettem eddig senkinek ,mert hülyén hangzik,de nem tudom miért van ez.

Egyszerűen nem merek elaludni,állandóan úgy érzem,hogy van valaki a szobámban(csukott ajtó mögött is) és emiatt sokszor felnézek az ágyamból.Ha már hallok valami kis kattanást,összehúzom magam a takaró alatt és félek.

Régebben is volt amikor arra keltem fel,hogy le volt az egész testem zsibbadva és nem jött ki egy szó sem a számon.Veletek szokott ilyen lenni?

Légyszíves normális válaszokat adni,én sem szoktam másokat hülye válaszokkal szívatni.


2010. okt. 13. 21:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? ez szar lehet:/ talán majd elnövöd és lehet hogy nem kéne annyi horrort nézni:) másik szobában próbáltál már aludni?
2010. okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ez velem is így volt nagyon sokáig. Azt hittem sose növöm ki, de kinőttem :)


az agykontrollt ajánlom neked, azon belül is ezt:

[link]


Bár én már idősebb koromban kezdtem el ezeket csinálni, szal nem ez segített legyőzni a félelmem, de az agykontroll mindig ellazít, segít elaludni ha álmatlan vagyok.

2010. okt. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: másik szobában sem jobb a helyzet és más lakásban sem:S Nem vagyok már tini,elmúltam 22.
2010. okt. 13. 21:43
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a második emberkének a választ.Remélem segíteni fog,próbálom magam a nap végére kifárasztani,de annál rosszabb,reggelre még gyűrödtebb vagyok:S
2010. okt. 13. 21:46
 5/15 anonim ***** válasza:

Igen agykontroll segíthet. Lényeg, hogy próbálj elalvás előtt ne erre koncentrálni, tereld el a figyelmed. Olvass amíg jó fáradt nem leszel, vagy nézz TV-t.

A zsibbadás az meg valószínű alvásparalízis volt:

[link]

2010. okt. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Hy, Liz vagyok.

Nyugi, lélegezz mélyeket. Régebben én is féltem a sötétben.

Hál' Istennek már nem. Az egész fejben dől el. Tényleg. Én például direkt vámpíros könyveket kezdtem el olvasni. És azóta ha félni kezdenék mindig az mondom magamnak, hogy az embereknél nincs rosszabb a világunkba, azokat meg leverem. Vagy sikítok vagy egyéb. Bezzeg ha vámpírok és egyebek lennének, akkor lenne miért félni. De nincsenek.

Mostanában már jobban szeretem az éjszakát, mint a nappalt.

Sok sikert leküzdeni! :)

Menni fog!

2010. okt. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ne félj majd én vigyázok rád!!:) ma olyan jót fogsz aludni mint még soha!!:D és ezt reggel szépen megköszönöd nekem:P:D
2010. okt. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok: az az érdekes egyébként, hogy szerintem semmi köze nincs az elalvás előtti félelemnek az általános bátorsághoz. Én is nagy horror-fan vagyok, most is, meg akkor is az voltam. Gyerekkoromban is szerettem éjszaka kint rohangálni, meg követni más embereket, sőt volt hogy éjjel erdőbe is sétáltam. (Ezt egyébként most felnőttként is szeretem csinálni - már a sétát, nem az emberek követését :))


A gond ott van, hogy, otthon vagy, nem kint, és aludnod kellene, de te rágódsz dolgokon, aggódsz, kitalálsz hülyeségeket.


Úgyhogy ezért is tűnik jó dolognak az agykontroll: ezzel elfoglalod magad, és el is álmosodsz tőle.


Jameg, úgy tűnik akkor ez is közrejátszik a dologban: még ma is vannak ilyen gondjaim hogy reggel hóthalálosfáradt vagyok, estére meg teljesen felélénkülök, eszembe se jutna aludni ha másnap nem kéne kelni.

2010. okt. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kisebb koromban, 10éve korom körül volt olyan, hogy féltem az éjszakától, egyszerűen sírni tudtam volna ha meghallottam, hogy valaki azt mondja, hogy megy aludni, fogalmam sincs miért volt, szerencsére elmúlt.


Amit pedig leírtál, olyan velem a mai napig van, lefekvés előtt, és napközben is többször átnézem a házat nincs e itt valaki, és elalvás előtt sokáig fülelek. Ez azért alakult ki mert sok erre fele a betörés, és a mi udvarunkra is rendszerint bejárnak.


A szellemekben hiszel? Nálunk is szoktak jönni, van jó is meg rossz is, a jóval elvagyok, nem zavar, volt h kérdezgettem is, és igazat mondott, a rosszal pedig veszekedni szoktam.


18/L

2010. okt. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hogy aludtál?:)

Most hogy megosztottad ezt több emberrel is talán jobb lesz!

2010. okt. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!