Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek normális dolog...

Szerintetek normális dolog az, hogy ennyi véletlen történik velem?

Figyelt kérdés
Rettenetesen ijesztő, hogy mennyi, főleg mostanában. Nagyobbak, és kisebbek is. Nagy részben egy fiúval kapcsolatos, akibe két éve nagyon szerelmes vagyok. Pl. megérzem a gondolatait, csomószor msn-en ugyanazt a dolgot írjuk le ugyanabban a pillanatban, megérzem azt is, hogy mikor jön vissza a "pilljéből", meg hasonlók. De nem csak ez. Kb. negyed órája az volt, hogy zenét akartam hallgatni, és közben egy szám ment a fejemben. Meg is jegyeztem egy ilyen halvány gondolatomban, hogy milyen poén lenne, ha pont azt a számot mixelném ki, és tényleg... Ehhez kb. egy a száznyolcanvalamennyihez esélyem volt. Miért van ez? Vagy tényleg meg van írva a sorsunk?
2011. máj. 1. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Ehhez semmi köze a sorsnak,szerintem csak véletlen. Nekem is volt ilyen időszak az életemben,hogy gondoltam valakire és szembe jött velem az utcán stb. Az,hogy ugyan azt írjátok az annak tudható be,hogy egy rugóra jár az agyatok. Elhiszem,hogy fura hogy ennyi minden bejön,de ezekbe a dolgokba nem kell semmit belemagyarázni.
2011. máj. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális dolog. Én is sokszor megérzem mások gondolatait, sőt még azt is hogy mit fogok kérdezni legközelebb a fórumba !
2011. máj. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
76%
A véletlen az univerzum mozgatórugója=D
2011. máj. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A megérzés dolog az azt jelenti hogy valakit régóta ismersz ahoz hogy szinte előre tudod mi lesz a következő szava.

Én ezért nem szoktam odafigyelni mikor kiabálnak velem mert előre tudom mit fog mondani szóval...

2011. máj. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én is így vagyok a barátommal. teljesen ugyanígy. ez teljesen véletlen
2011. máj. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Eggyes kutatások szerint ha valaki érzelmileg nagyon kötödik valakihez, telepatikus kapcsolat jöhet létre köztük. Ez tudományosan igazolt.
2011. máj. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nah, én is 2 éve vagyok szrelmes egy lányba, de valahogy nem akar összejönni a dolog, csak barátnak néz
2011. máj. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
véletlenek nincsenek, legalábbis a filozófiatanárom szerint mindennek megvan az oka
2012. ápr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
morfogenetikusmező
2012. aug. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!