Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Veletek történt már ilyen? Eg...

Veletek történt már ilyen? Egy álom tud ilyet?

Figyelt kérdés

Többször előfordult már velem amit most leírok.

Nem tudom mi lehet rá a magyarázat.Volt,hogy ami álmomban történt velem,az ébredés után a testemen is jelentkezett.

1. Egyszer azt álmodtam,hogy mamámnál ülök a meggyfa ágán,és szedem a meggyet,nagyon meleg van,vágja a fa kérge a combon,majd lecsúszok és lehorzsolom a combon,ébredés után ott volt a belső combon a horzsolás és később be is sebesedet.

2. Álmomban vért akartak tőlem venni,és nem találták a vénám,ezért többször megszúrtak,ébredés után eszméletlenül feszült a karom,és szúrásra emlékeztető apró piroskás foltok voltak a karomon.

3.Két napja azt álmodtam,hogy egy törpe szemén vágott egy puskacsővel,amikor felébredtem be volt dagadva a szemhéjam és nagyon fáj most is.

Azt gondolom,hogy esetleg valami ér alvás közben,és ez a történés generálja az álmokat.

(Pl: megcsípte egy szúnyog/pók/bármi a szemem és emiatt álmodtam azt,hogy megütöttek)

Veletek volt hasonló? Mi erre a logikus magyarázat?



2023. aug. 16. 09:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos esetekben, pl szemhéj duzzanat, meglehet magyarázni olyasmivel, hogy megnyomtad, degütötted alvás közben véletlen. De a horzsolást mivel magyarázod?

Nekem volt olyan álmom, amiben a derekamon megvágtak karddal, reggel egy piros csík volt azon a helyen. Nem volt nyomódás vagy karcolás, csak egy sérülés nélküli piros csík. Hamarosan el is tünt.

2023. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A horzsolásra nem igazán tudok magyarázatot, délután le pihentem és amikor felébredtem még az álom hatása alatt voltam,rettentően égett,fájt a combom.Arra is gondoltam,hogy vakarózhattam esetleg,de mivel rossz szokásom,hogy tövig lerágom a körmöm így ez sem tűnik valószínűnek. Kb.tenyérnyi horzsolás keletkezett valamitől a combomon,ami később akár a horzsolás be is sebesedet.Nem tudom mi lehetett,de nagyon furcsa.
2023. aug. 16. 13:53
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Ágyi poloska? Esetleg bolha? A fizikai hatásokat pedig puffereli az álom.
2023. aug. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tudomásom szerint nincs ilyesmi állatkánk :)
2023. aug. 16. 15:09
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

A poloska meg boha után viszkető csípés marad test szerte, nem egy tenyérnyi horzsolás.

Esetleg ha nagyon reálisan akarom megközelíteni, lehetséges, hogy séta közben a meleg, stb miatt kidörzsölődött a combod ahol összeér?

2023. aug. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

5-ös

Ha így is lett volna,abból nem serken vér (rettentő minimális apró pont szerű) és sebesedik be mint egy horzsolás (legalábbis szerintem)

Egyébként meg azon a részen nem is ér össze a combom,kb.a térdem felett egy 5cm-el volt ez a jelenség.

Örök talány marad ez a "szokásom"

2023. aug. 16. 15:21
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom. Olyan emberkísérletekről már hallottam, hogy részletesen elmondták az embereknek, miként fogják kivégezni őket, hogyan fogják felvágni az ereiket, hogy mit fognak érezni a csuklójukon, hogy fog a meleg vér lefolyni a kezükön: ezt többször elképzeltették velük. Amikor eljött a kivégzés napja, hátrakötötték a kezüket, és bekötötték a szemüket. Egy telefonkártyát húztak végig a csuklójukon, és meleg vizet folyattak a ,,vágás" helyére, mintha kifolyna ott a vér. És ami a vicces/borzasztó, hogy ezek az emberek valóban meghaltak. Attól haltak meg, hogy elhitték, hogy meghalnak. - Ezt egy középiskolai tanárom mesélte, ezért nem tudom idelinkelni a forrást.

Arra gondolok, hogy ha a fenti történet igaz, akkor lehet, hogy te annyira beleéled magad az álmaidba, hogy fizikai tüneteket produkálsz. Szerintem ez lehetséges. Örülök, hogy nincsenek állatkáid :) 3-as voltam.

2023. aug. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

4-es

Nagyon érdekes amit írtál.

Sosem hallottam ezt a sztorit, arra gondolok éppen,hogy valami nagyon egyszerű magyarázata lehet a velem történteknek,csak nem tudok rájönni.

Talán örök talány marad :)

2023. aug. 16. 18:23
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

#7

Az hipnózissal való kísérlet volt. Azért az másabb, mint az álom. Az álomból ösztönösen felébredsz, ha túl rosszra fordulnanak a dolgok, felriadsz. A hipnózis az másabb tudatállapot, megvan a veszélye, hogy nem tudsz belőle kijönni, csak ha kihoznak. Ha nem hoznak ki, akkor lehet hogy akár végzetes lehet (az a bizonyos kisérlet).

Nyilván más az is, ha hipnózis előtt tudatjak az alannnyal, hogy csak "játék". Meg másaz, ha ha tényleghiszi, hogy kivégzés lesz. De siman lehet, hogy hipnozis nélkül is elvitte volna a sima szivroham, ha azt hiszi, valóban a vére folyik.

2023. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Volt olyan azt almodtam hogy egy fiu megfogta a karom amikor felebredtem ereztem hogy fogja aztan lassan elmult
2023. aug. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!