Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetetlennek tűnő dolog...

Lehetetlennek tűnő dolog történt már veletek amit titkon szerettetek volna?

Figyelt kérdés
Olyan sztorikra vagyok kíváncsi hogy előfordult-e már valakivel olyan helyzet hogy valamire nagyon vágyott titkon (pl. vonzódás valakihez,új munkahely,költözés,utazás stb.)és csak reménykedett hogy egyszer talán sikerülni fog,nem görcsölt rá csak gondolt rá napi szinten és egyszer csak váratlanul beteljesült?Én 1 személlyel úgy érzem hogy lesz közös utunk,jövőnk és előjönnek képek a képzeletemben ami vele kapcsolatos.Érdekes jelenség.Nem görcsölök rá csak sodródok az eseményekkel,mintha egy film pörögne az agyamban.Hiszek a vonzás törvényében és a gondolat teremtő erejében...viszont másfelől lehetetlennek is tűnő dolog.Az illető kapcsolatban él és én is,de mégis furi ez az egész.Dolgozik valami tudatalatti bennem?Más is volt ilyen helyzetben?Előfordult az hogy ezek az álmok,gondolatban lepergett "lehetetlennek tűnő események" meg is valósultak?

2016. ápr. 25. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Iskolában futólag láttam egy lányt, gyönyörű volt, és egyből beleestem, de abban a pillanatban annyira elfeledkeztem magamról, hogy nem mentem oda hozzá. Másnap egész nap őt kerestem, nem találtam, és egyik nap kaptam egy snapchat barátfelkérést. Ő volt az! Voltunk 2 randin és dobott egy másik srác miatt, mert ő gazdagabb volt:/ sad story
2016. ápr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 link23 válasza:
Hát eléggé lehetetlen hogy az erdőben láttam slendermant majdnem elért de vihar volt és egy gömbvillám hozzáért és eldölt aztán akkor ált fel amikor kértem az erdőböl
2016. aug. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!