Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Veletek történt már ilyesmi?...

Veletek történt már ilyesmi? Elraboltak az ufók vagy mi lehetett?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudom alátámasztani a sztorimat semmivel számotokra, csupán maga a hiteles emlék és az aközbeni érzelmi emlékek nem hagynak nyugodni, legalább is többször gondolok rá.

A lényeg az, hogy pár napja nagyon rosszul éreztem magam a munkahelyemen. A fejem annyira fájt hogy semmilyen fájdalmocsillapító nem hatott rá, max picit gyengítette valamint szétszórt voltam egész nap minden esett ki a kezemből.

Rá egy napra mikor jobban lettem beugrott valami, jobban mondva egy szituáció: Éjjel menekültem egy férfival.. nem tudom hol voltam, csak azt hogy valami erdős részen voltunk, minden csupa víz volt, valószínűleg esett az eső.Valahonnan rohantunk, nagyon össze voltunk zavarodva. Lejtős, aszfaltos út vezetett lefelé, ezért gondolom hogy hegységben lehettem. Vak sötét volt, a körülöttünk lévő helyet x távolságig világította meg valami, de nem tudom hogy épületi reflektor vagy jármú lehetett, utána viszont vak sötét volt mindenütt.Ahogy rohantunk, még a kivilágított részen elém állt 2 alak, onnantól pedig megszakadt a kép. Az emberrel akivel valószínüleg menekültem, nem tudom mi lett, nem is figyeltem öszintén szólva hogy végig velem volt e. Csak a rémült arcára emlékszem, meg hogy remegve magyarázott nekem, mikor még a kijáratot jelentő ajtóban voltunk. Én akkor tudom hogy ültem, gyenge voltam, lehet ő segített fel, nem tudom.. de azt sem hogy hol volt a továbbiakban.

Szerintetek ez megtörténhetett? Előre is kösznöm a válaszokat, bár tudom hogy komolytalan az egész, maximum nem hiszitek el, de kíváncsi vagyok hátha valaki érdemi válasszal megnyugtatna.

Régebben történtek velem számomra nem megmagyarázható dolgok, de mióta messziről kerülök bizonyos helyzeteket az életemben, nem történik velem semmi extrém.

27l



2016. júl. 3. 11:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
Álmodtál.
2016. júl. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem álmodtad az egészet

Menj el valami szakértőhöz aki megfejti vagy megmagyarázza ezt neked

Velem is történtek már megmagyarázhatatlan dolgok de nem ilyen extrémek :)

2016. júl. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
És megkérdezhetem hogy neked milyen megmagyarázhatatlan élményeid voltak, Kedves második Válaszadó! Bevallom hasonlítási alapot keresek magamnak :)
2016. júl. 3. 12:14
 4/29 anonim válasza:
Szia neten olvastam hogy az ember emélkeinek 80%-a soha nem is történt meg, az agyad szimulálta vagy stb...
2016. júl. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy élénk álom volt. Nem rabolt el senki.
2016. júl. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Szoktak fura, és hirtelen megszakadó álmaim le és szokott a fejem is fájni néha. Ilyenkor magas vérnyomással ébredek. Csak álmodtad. De az is lehet, hogy én futottam veled;)
2016. júl. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
62%
Ne igyál annyit.
2016. júl. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
71%
#7 16:15 Na de akkor mitől lesznek nyomasztó rémálmaim?
2016. júl. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 openyoureye ***** válasza:
66%
Múltkor én is toltam valami hasonló halus cuccot de ennyire azért nem szálltam el :)
2016. júl. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 bandi6891 ***** válasza:
100%
Vannak furcsa dolgok de java részükkel nem érdemes foglalkozni mert elpocsékolt idő.Valaki szerinted tudja az igazságot ami veled történt?Persze kézenfekvő hogy álmodtál,megmagyarázni nem lehet csak beleképzelni dolgokat meg filozofálni rajta.
2016. júl. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!