Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Kedves szkeptikusok, erre...

Kedves szkeptikusok, erre mégis mi a magyarázatotok?

Figyelt kérdés
[link]
2023. szept. 21. 16:52
1 2
 1/11 47. ***** válasza:
96%
Nagyon durva. Én láttam már labdát is gurulni. Meg ejtettem el poharat is. Sajnos nem volt kamera a közelben, hogy szenzáció legyen. Nem baj, írok róla könyvet, a hülyék majd megveszik.
2023. szept. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Ezt úgy hívják, hogy bicikli. Nem tudom, te hol nőttél fel de felénk nem annyira rendkívüli dolig
2023. szept. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Sikerült végigolvasni a cikket?


" elképzelhető, hogy valaki az egyik sikátorból gurította ki a kerékpárt."

2023. szept. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Egy igazi szkeptikuska erre köpni, nyelni nem tud!
2023. szept. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
2023. szept. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
33%
Hát nem is tudom, mifelénk ezt biciklinek hívják, valóban elég érdekes szerkezet, kinematikailag rendkívül bonyolult működéssel - bár aki módfelett a parapszichológiában keres és lelni vél magyarázatot egy kerékkel rendelkező tárgy gurulására, annak még a v=s/t is sok lehet, nemhogy a centripetális gyorsulás...
2023. szept. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5%

Ez a "sikátorból gurították ki". Ti nem néztétek meg a videót? Vagy fizika óráról lógtatok el? Ez a bicikli kb 5ször el akar borulni mielőtt megáll és elborul. A folyamatai nem harmónikusak. Nem egy sebesség csökkenés látható, aminek a végén borulás van. Egy 1 sebességű haladás, több egyensúly vesztéssel is. A végén a bicikli a megérkezéséhez képest, annak sebességéhez képest és a szögéhez képest rettttenetesen sokat áll, mielőtt elborul. Ha pont ellentétes erőhatással érkezik, akkor is max harmad ennyit tudna állni, és az elborulása sem ilyen egyenletelen görbületű lenne, hogy 100 év állás, majd 1 másodperc elborulás, hanem szépen átívelő az egyik folyamatból a másikba.


Nos én szkeptikusként nagyon sok magyarázattal tudok szolgálni...


2 fő csoport így hirtelen, hogy egy entitás, valószínűsítve emberi szellem csinálhatta ezt, vagy nagyon nehezen kivitelezhetően kívülről csinálták ezt, pl horgász zsineggel a kerékre a tetőkről vezették. Mindkettő magyarázná a bicikli labilitását, hogy kb 5-6szór el akar borulni.

2023. szept. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Láthatatlan részeg semorgozita éppen arra biciklizett és elesett.
2023. szept. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hú bazki, most megtértem!!!
2023. szept. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egy igazi szkeptikus bármit meg tud indokolni önmaga számára.

Tényleg bármit.

Ő így(úgy) akarja látni a világot.

Minél okosabb és minél tájékozottabb, annál inkább.

2023. szept. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!