Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Egyedül élek. Ma ébredés után...

Egyedül élek. Ma ébredés után azt láttam, hogy a fülcseppem a mosdó mellett kb. 30 centire lévő polcról a mosdókagylóba esett. Hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés

A kis flakon majdnem üres, de biztos nem én voltam, és ha magától le is szédült a fejmagasságban lévő polcról, a gravitáció ilyen messze nem sodorhatta. Akkor a polc és a mosdó közé kellett volna esnie. Mi lehet a magyarázat?


Nem vagyok álmomban járkálós típus.



#rejtély #Leeső tárgy
2023. szept. 21. 17:25
 1/6 anonim válasza:
80%
Ez úgy van hogy forog az egész föld alattunk, és amikor ez volt biztos arra forgott éppen.
2023. szept. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos lehet, hogy van egy egered.
2023. szept. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy huzat volt
2023. szept. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Az semmi. Én egyszer láttam ahogy egy tárgy magától megmozdult. De akkor épp nem voltam belőve. Meg előtte se.
2023. szept. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
nekem a munkahelyemen ahol appró dolgokar kell össze szerelni, hírtelen elrepűlt a csipesz a helyéről. a helye az ilyen mélyített lyukacsos állvány és sehogysem eshetne ki onnét.
2023. szept. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Bármi. Egy unatkozó szellem, az angyalaid. Nekem rendszeres a hangok. Főleg amikor olyan gondolatom támad ami fontos, akkor szólal meg valami, esik le valami, ami addig hetekig jól el volt, stb. Rendszeres az olyan dolog is, hogy valami arrébb került. Én autisztikus vagyok, és rendetlen. Avagy aminek nincs fix helye, az nagyon kaotikus, de aminek van, az nem tud máshová kerülni. Sokszor van, hogy valami "eltűnik", de nem eltűnik, hanem máshová kerül. Én is egyedül élek, és ha valamit 150szer ugyanoda teszek, nem fogom 151edjére máshová tenni, főleg hogy ne emlékezzek rá. Megesik az ilyen. Ilyenkor elgondolkozok, hogy mit akarhatnak tőlem. Az esetek nagy többségében rájövök valamire, és azt viszem tovább, amikből nagyon jó dolgok születnek, akár fizikai is, de általában valami nagyobb belső fejlődés, rádöbbenés.

Ez ilyen. Aki süket, annak hadonászni kell, hogy figyeljen. Mi itt süketek vagyunk, de segíteni szeretnének.

2023. szept. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!