Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Kaszás Halál az ágyam mellett?...

Kaszás Halál az ágyam mellett? Vagy szellem, vagy mi?

Figyelt kérdés

Esténként felriadok az alvásból, közel azonos időpontban és egy fekete alakot látok az ágyam mellett. Mintha valami csuklyás alak lenne, de nem látom, hogy lenne arca, egészen természetfeletti a megjelenése. Nehéz leírni, mert nem igazán tudom mihez hasonlítani. Talán a kaszás halál kinézetéhez hasonló, és hideg.


Kb. két hete tart ez. Kezdetben az ágyam végében állt, de tegnap éjjel már majdnem a fejemnél.


Mi ez? Csak álmodom? vagy valami szellem vagy nem is tudom mire gondoljak.

Már arra is gondoltam hogy gyógyszermellékhatás. (bár csak fogamzásgátlót szedek, de ki tudja.. nem tudom mit higgyek)


Párom azt mondta egyik éjjel is felébredtem, és mondtam hogy ott áll, hát nézd már, ott áll és el akar vinni. Amikor kérdezte hogy ki áll ott, én azt feleltem, hogy a Halál, és hisztérikus voltam.

Erre nem emlékszem.


Amikor látom, és emlékszem is rá másnap, úgy meg vagyok rémülve hogy szólni sem bírok, vagy csak sikítok csukott szemmel.


Valami pszichés bajom van? vagy létezik ilyen jelenség?



2012. szept. 12. 18:18
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
93%

Legközelebb fényképezd le.

Ha nincs rajta, akkor csak odaképzelted.

Lehet, hogy egy árnyék.

2012. szept. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
80%
Valami pszichés bajod van, mert a kaszás nem létezik és ha létezne is, akkor nem az ágyad mellett állna és bámulna, hanem elvinne magával.
2012. szept. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
hát az ember ha hirtelen felébred lát hülyeségeket, például én egy kis fénypontot a barátom fényképének láttam, aztán rájöttem, hogy nem az. Lehet, hogy már annyira rákattantál a dologra, hogy az őrületbe kergeted saját magad, és mindig látod.
2012. szept. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Emlékezet kiesés, csak te látod, nem látod az arcát, sötét ruha, csak ott áll és néz. Ezek az információk leginkább Slender Manre illenek. Neki egyáltalán nincs is arca, de nem csuklyát hanem fekete öltönyt visel. Bár szerintem csak képzelted vagy ez egy kamu kérdés.
2012. szept. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Nem kattantam rá, igazából kezdetben azt hittem, csak rosszat álmodtam és lezártam a témát.


Aztán hogy ilyen rendszeres lett, kicsit megijedtem hogy bajom van. De az egyik kolléganőm mesélt egy sztorit, miszerint egyik faluban lakó bácsi bezárkózott halála előtt két héttel a lakásba, és azt mondogatta nem mer kijönni mert a Halál követi. Hát utolérte.


Gondoltam megkérdek olyanokat, akik hisznek a természetfeletti jelenségekben, hogy létezik-e ilyen, hogy követ a Halál, vagy csak meg vagyok kattanva. (őszintén, az utóbbinak örülnék)

2012. szept. 12. 18:35
 6/38 A kérdező kommentje:
A kamu kérdés feltételezés kicsit rosszul esik: minek tölteném az időmet ilyen marhaságokkal ha nem történik meg??? :( Épp elég ciki ez, főként ha csak szimplán az idegeim mondták fel a szolgálatot.
2012. szept. 12. 18:37
 7/38 anonim ***** válasza:
84%
Rokonod, barátod, ismerősöd nem halt meg mostanában? Az ugye hallottad már, hogy visszajönnek elbúcsúzni? Én nem fekete, hanem fehér árnyékként láttam az ágyamnál a legjobb barátomat, de csak egyszer, néhány nappal a halálos baleset után. És nagyon hideget éreztem a legnagyobb kánikulában.
2012. szept. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Nem, nem halt meg senkim az utóbbi időben. Nagyon beteg közeli hozzátartozóm van, de ő él, minden nap felhívom.


Arra is gondoltam már, hogy tudat alatt stresszelek valamin, vagy nyomaszt valami és így jön ki rajtam.


Azért írtam ide, hogy kizárjam annak a lehetőségét, hogy valóban a Halál látogat meg.


A közeli hozzátartozót kétlem, hogy szellemként visszalebegne búcsúzkodni, az biztosan nem lenne ilyen ijesztő és rémes!

2012. szept. 12. 18:54
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Elég ijesztő az is.
2012. szept. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
85%

A barátodnak lehet nincs olyan képesége ,hogy lát dolgokat,ezért nem látt semit.De nem hiszem,hogy a kaszás, nem feltétlenül csukjában érkezik.

Vagy képzelödsz vagy valami szellem csapodot hozád .De ha nem bánt,akkor ne félj.

Nekem is volt ilyen,hogy mindig azt álmodtam,hogy egy kislány áll az ágyam végében és huzkodja a takarott.Éjjel mindig 02:00 felébredek,nekem is voltak félelmeim ,de elmulott.

Van egy eset mert a családunk elég spirituállis beállitottságu,látott már szinte minden családtag szellemet,rokonokat akik visza jöttek.

Az egyik fiut elküldték valahova és visza jött, nem mert tovább menni,mert azt mesélte az egyik nénire várnak a sarkon 3 öltönyös férfi és ö nagyon fél tölük.Rá párnapra meg is halt a néni.Ö elég jol látott dolgokat nem csak este.

Ez is bizonyitja nem feltétlenül csukjában érkezik.

2012. szept. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!