Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Morbid lesz bocsánat. ha...

Morbid lesz bocsánat. ha olyan házban élünk ahol párom édesapja felakasztotta magát, maradhat utánna negativ energia vagy bármi ilyen hasonló ami befolyásolja a hangulatot?

Figyelt kérdés
annyira furcsa a kozerzetem abba a hazba de lehet csak bemesélem

2023. szept. 22. 18:17
1 2
 1/17 Grimfox ***** válasza:
79%
Elég nehéz elkülöníteni azt, hogy maradt e utána valami attól, hogy tudatában vagy a történteknek, és emiatt kényelmetlenül érzed magad. Előfordulhat, hogy marad ott valami, ami idővel eloszlik, de nem törvényszerű, nem mindig történik ilyen, és ha marad is ott valami, ritkán érzékelhető. Ha a rossz közérzeten kívül más is előfordul, akkor érdemes csak gyanakodni.
2023. szept. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
22%
nem. de a hangulatod lehet rossz
2023. szept. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
21%
Nem.
2023. szept. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Maradhat, de nem mindenki képes érzékelni. Azért eléggé közrejátszhat az is, hogy tudsz róla. Ha már az előtt is rossz érzéseid voltak ott, mielőtt tudtál erről az öngyilkossági esetről, akkor úgy legalább elmondhatnánk, hogy nem volt a tudomásodban semmi, ami befolyással lehetne az érzéseidre.

Más:én azt figyeltem meg, mintha lennének "eleve" negatív helyek, ahol aztán gyakrabban történnek meg mindenféle tragikusabb események. De itt megint az van, hogy ki tudja mi volt előbb, a tyúk vagy a tojás? Illetve azt is kb lehetetlen ilyenkor visszafejtegetni, mikortól és miért rossz az a hely.

2023. szept. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Ezen nem csodálkozom, persze, hogy maradt utánna egy negativ “lenyomat”, amit érzékeny egyén valóban érzékelni tud.
2023. szept. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Bp en élek, ahol minden lakásnak megvan a szomorú története. A miénké egész durva. Ezzel az erővel mindenkinek lehetne fura érzése. Amúgy megértelek, mert amióta tudom a lakásunk meséjét, először nekem is fura ézésem volt.
2023. szept. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

Mi az a durva történet?

Kérlek írd meg.

2023. szept. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Hát a tudat szerintem pont elég…
2023. szept. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Kólauborkával ***** válasza:
6%

Elárilok egy titkot: szerintem a föld minden néguzetcentiméterén élölények milliói pusztultak el, ha szigorúan vesszük épp most is.

A buszmegállóban állva nem fognak el ilyen rossz érzetek? Meg úgy bárhol?

Gyerekes dolognak tartom kitüntetni az embert e szempontból az állatvilágból.

2023. szept. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%

9 csak más elmenni egy helyre ahol tudod hogy akár embereket öltek aztán hazajönni és más így lakni egy házban


Nagyon rossz a memoriam ezért nem vagyok biztos benne de rémlik hogy egyszer gyerekként meséltek nekem arról hogy a házban ahol felnőttem öngyilkos lett valaki

Régen volt mivel egy régi ház volt ami ujja lett építve


Nyilván nem lehet csak erre fogni de rendkívül nagy problémák voltak mindig is a családban és bár magával a házzal semmi gond nem volt küllemre de mintha abban is éreztem volna mindig is valami rosszat

2023. szept. 23. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!