Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Milyen következményei vannak,...

Milyen következményei vannak, ha valaki az otthonában tartja a halott urnáját?

Figyelt kérdés
Nekem anyukám meghalt pár éve, először otthon volt az urnája a szobában, engem nem zavart egyáltalán, aludtam is mellette, de másfél év után a család kivitte a temetőbe. Tudom, hogy azt bármikor ki lehet vetetni, hazavinni. Ha én kivetetném és elhelyezném a lakásomban az milyen lenne? Tekintve, hogy kint volt a temetőben évekig, milyen energiákat szedhetett onnan össze?...

2021. nov. 30. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Véletlenül összetörik vagy ilyenek, meg mindig látod, sokan nem bírnák pszichésen.
2021. nov. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy én bírnám, engem addig megnyugtatott a közelsége, és anya mindig mondta, hogy ha ő meghal nem szeretne a temetőbe kerülni. Amúgy is szép aranyszínű rózsás az urnája. Nem kellene a föld alatt lennie.
2021. nov. 30. 18:54
 3/10 Grimfox ***** válasza:
89%

Semmi különös. A hamvasztásnak ez a lényege, hogy megsemmisítse a halott, és a teste közti kötelékeket.

Ha azonban beleképzelsz valamilyen hatást, következményt, akkor a félelem miatt ezeket akár tapasztalhatod is.

2021. nov. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem, el kellene engedned anyukádat. Röviden és tömören összefoglalva a kényeget.
2021. nov. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
lényeget
2021. nov. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha téged megnyugtat és anyukádnak is ez volt a kívánsága, akkor nyugodtan tartsd otthon. Bár ez már csak amolyan emlék, hisz a lelke nem az urnában van. De bizonyára így is megnyugtatná ha otthon lennének a hamvai. Én hazavinném.
2021. nov. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Én el sem tudom képzelni, hogy a fiam hamvai ne itthon lennének, ahogy szerencsére a férjem sem. Itt élt velünk haláláig, semmi keresnivalója nincs a temetőben. Mi sem szeretnénk odakerülni. Mondjuk én mondtam, engem nem muszáj őrizgetni majd, nyugodtan szét lehet szórni, ahogy tetszik.

De ha ebben az esetben az elhunyt akarata is ez volt és te is ezt szeretnéd, akkor nincs kérdés.

Engem iszonyúan megnyugtat a "jelenléte".

2021. dec. 1. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Az attól függ ki volt a szomszédja,ha emiatt aggódsz vegyél egy kis tiszta virágföldet és kivétel után tedd bele az urnát,az magába szívja a nem kívánatos energiákat...vagy lemoshatod jódozott sósvízzel,az aurát is azzal tisztítjuk..kis fehérzsálya körbefüstölés és tisztább mint újkorában..
2021. dec. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak!
2021. dec. 1. 13:30
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Elhunyt anyudnak és az urnában lévő anyagnak nem sok köze van már egymáshoz.

Ha anyád hamvai vannak is az urnában, az semmiben nem különbözik bárki/bármi más hamvaktól.

Nem az a másfél-két kiló hamu volt anyád, hanem az, amit emlékeidben őrzöl róla. Az emlkek megőrzéséhez viszont nem kell a hamu.

2022. jan. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!