Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Feljelenthet a szomszéd...

Feljelenthet a szomszéd azért, hogy szétparaszichologizáltam az egészségét?

Figyelt kérdés

Feketemágiával ráraktam betegségeket, amit meg is mondtam neki. Miután beváltak a varázslatok, azt mondta, feljelentést tesz. Mire számíthatok most?

(Cukorbeteg lett a feketemágiám végett, ami szerintem 8 napon túlgyógyuló).


2023. szept. 26. 16:54
1 2
 1/19 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Ne izgulj, ha ezt ő elhiszi, nem normális, a tudományos világ pedig téged támogat abban, hogy ilyenre te biztosan képtelen vagy.

Aggodalomra semmi ok.

2023. szept. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
nagyon vicces
2023. szept. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem írtad volna oda, hogy 8 napon túlgyógyuló, akkor szerintem egy egészen jó trollkérdés lenne (még mindig messze a tíz évvel ezelőtti trolloktól, de a mostaniakhoz képest jó). A 8 napon túlgyógyulóval elrontottad. :/
2023. szept. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
3 - Milyen trollkérdésről beszélsz? Csak komoly válaszokat várok...
2023. szept. 26. 18:18
 5/19 anonim ***** válasza:
Visszakaphatod a szívességet, de feljelenteni nem tud, mivel nincs bizonyíték.
2023. szept. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Hülyének néznék. De a pap az odacsaphat neked Krisztus erejével!
2023. szept. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem igazán ismerem a jogot, de szerintem ezen a bolygón nincs ilyenre lehetősége. Nincs vqlós tudás itt, szóval módszerük sincs arra, hogy ellenőrizzék egyik és másik állítását. Amúgy sincs, de itt legalább elismeri a rendszer, hogy fogyi.


Szóval semmi sem lesz belőle.


Javaslom fejezd be az oktalan mágiázást. Pl azt hiszed teszel a politikáért és cukorbetegség. Csak másnak ártasz és magadnak.


Angyalaid hogy nem szíltak, hogy ne politikával foglalkozz ha már mágiázol? Ez olyan ciki... Mintha lenne egy pisztolyod, amivel megdobod az ártó dolgot lelövés helyett...


Mágia és politika... most el kéne dönteni, hogy kisgyerek vagy és a mesét tartod fontosnak vagy felnött és valóságot teremtesz. A politika nem való már a felnőtteknek. Főleg a mágiával foglalkozóknak. Bár ebből látva a mágiához sem értesz. Óva intelek a szeleburdiságtól. Egyszer lehet olyan elé kerülsz, akiről akkor ismered majd fel, hogy ésszel kéne bánni, amikor már bőven késő lesz, és megregulázza ezt a vég nélküli felelőtlenséggel való hadonászásodat.

2023. szept. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Cukorbetegség miatt a lábat is levághatják, de vérrög vagy vénás elégtelenség miatt is. Vigyázz, vissza ne üssön!
2023. szept. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8 - Nem üt az vissza, öreg bácsi, már 70 feletti.
2023. szept. 27. 20:24
 10/19 anonim ***** válasza:
Te már csak tudod! Ha ilyen öreg, akkor meg miért bántod?
2023. szept. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!