Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Aki látja az aurát! Ha valaki/...

Aki látja az aurát! Ha valaki/valami (ember, állat, növény, tárgy) közel van a falhoz, átmegy az aurája pl. a másik szobába, szomszédba? Az aura milyen távol van a test körül?

Figyelt kérdés

Pl. a mobiltelefonnak, tv-nek, számítógépnek, fényképezőgépnek, mikrohullámú sütőnek, sólámpának, egyéb elektronikai eszközöknek, gépeknek, tárgyaknak is látható az aurájuk? Az eszközök kikapcsolt állapotában is látható, vagy csak működés közben?

Bútoroknak látható?

Szoba- vagy egyéb növényeknek látható az aurájuk? Lehulló, elszáradt leveleknek látható, vagy csak az élettelieknek?

Állatoknak látható?

Sima fényképeken minek látható az aurája? (tárgy, növény , állat, ember...)

Tv filmeken látható bárminek az aurája?



2016. ápr. 2. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Az aura különböző rétegei különböző távolságokig nyúlnak ki a test felszínétől. Az éteri a legszűkebb, ez csak pár centis, ezt láthatod szabad szemmel. Az érzelmi/asztrálisat már nem látod szabad szemmel, és fényképeken, videón, sem semmilyen felvevőn nem lehet megörökíteni. Ez után jön a mentális, ami már több méteres sugarú gömb. Ezt sem lehet szabad szemmel, vagy eszközzel látni. Az állatoknak is megvannak ezek az aurái, de a mentális kisebb, mint az emberé. A növényeknek nem nagyon van mentális aurája, az asztrális is kisebb, mint az emberé, de az éteri aura sokkal erőteljesebb, mint az emberé, vagy állatoké. A tárgyaknak csak éteri aurája van. Hogy mennyire lóg át a falon, vagy tárgyakon, az attól függ, melyik aurát nézed. Az éteri nem hatol át a tárgyakon, növényeken, és állatokon. Az asztrális már áthatolhat tárgyakon, de egy másik élőlény asztrális aurája torzítja, összenyomja, vagy esetleg keveredik vele. A mentális átmegy a tárgyakon, az éteri, és asztrális aurán, a mentális aurát torzítja, összenyomja, vagy keveredik vele.

Az elektromos tárgyak éteri aurája elég jelentős, mert az elektromos töltés növeli a méretét. Ez befolyásolja más testek éteri auráját, csakúgy, mint az elektromos töltés a fizikai testet.

Fényképeken csak az elektromágneses tér jelenhet meg, és némileg az éteri aura, de ennek is kicsi az esélye. Az aurafotózás nem tudom hogy akarna működni, de nincs olyan eszköz, amivel asztrális, vagy annál magasabb sík mérhető, ezért eséllyel csalás.

2016. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. ápr. 3. 16:54
 3/4 Piert ***** válasza:
És tegnap egy paladinon láttam az auráját, de mire odamehettem volna, elteleportált... köcsög bubi-hs...
2016. ápr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én csak a testem körül látok, kb 1,5-2cm széles... de azt is csak akkor, ha erősen koncentrálok rá. Most, hogy olvastam az első hozzászóló írását, akkor ez Elvileg az 'éter'.
2016. júl. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!