Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez?többi lent

Mi lehet ez?többi lent

Figyelt kérdés
Este hat óra felé szokok kb le fürödni de azelőtt Elszívok mindig egy cigit az udvaron és mostanában már több mint három alkalommal volt hogy mikor mentem be láttam hogy szaladgál valami három kezű egylábú alak előttem mi lehet ez? Sima cigit szokok szívni amitől nem gyagyulok meg. Most elkezdtem emiatt érdeklődni és azt mondták hogy még nem költöztem ide halottak kaparászós hangokat. Mi lehete ez?

2023. febr. 5. 17:06
A kérdező szavazást indított:
Fura lény
Képzelődés
8 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

földönkívüli.

általában valamilyen más földönkívüli fajjal jön eggyütt

tehát két féle földönkívülire számíthatsz.

2023. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

miért nem videóztad le, ha már többször is láttad?

éjjellátós kamerát is vehetnél. nem drágák.

2023. febr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
vagy egy kutya aminek egy hátsó lába van. a mellsőket pedig elszámoltad.
2023. febr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Ez a háromkezű futrinka. Sötétedés után indul vadászni dohányosokra.
2023. febr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A látott alakok, vagy a hallott hangok lehetnek a környezeti zajok vagy fények félreértelmezése, vagy a véletlen műve. Az is lehet, hogy a személyes vágyak, félelmek, vagy elvárások hatására alakultak ki a személyes vizuális illúziók.


Az alkohol, vagy a kábítószerek fogyasztása is befolyásolhatja a látást, és vizuális illúziókat okozhat, így fontos megemlíteni, ha ilyen anyagokat fogyasztott az előző napon, vagy az adott időpontban.


A háziasszonyok halottakat kaparászó hangjait kapcsolódó rémhírek, vagy a személyes hiedelmek is hozzájárulhatnak a jelenséghez.


Az is lehet, hogy egy alacsony frekvenciás hang, vagy más természetes vagy mesterséges jelenség okozza a hallott hangokat.


Ajánlott, hogy az ilyen jelenségekre fókuszáló személyek forduljanak szakemberhez, hogy megvizsgálják a jelenséget, és megállapítsák a valós okot. Az is fontos, hogy figyelni kell a környezetre, és a jelenség körüli bármilyen egyéb változás figyelésére, hogy pontosabban meg tudják állapítani a pontos okot.

2023. febr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!