Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Rossz szándékú entitások...

Rossz szándékú entitások valóban utálják a macskákat?

Figyelt kérdés

Volt macskám igaz, elég magas kort megélt, de van gyanúm arra, hogy érhették megmagyarázhatatlan attrocitások. Nem vagyok elvakult ezos, aki mindent szellemekre fog, csak egy eshetőségként erre is gondoltam.

Volt, hogy a félig teli almos ládája (fedeles, ajtós, cica wc) több méterrel elcsúszott a helyéről, majd L-alakban a cipőspolcba csapódott hatalmas csörömpöléssel és olyan erővel, hogy egy maréknyi alom is kiszóródott belőle. A macska még volt kb 2 és fél kg, a doboz meg kb 5 kg vagy több. Mindez linóleumon, amin elég rosszul csúszik, mert rücskös a pvc.

A macskának nem lett baja, de ha esetleg volt valami, ami stresszelte,ijesztgette, de nem vettem észre, az is elég baj.

Aztán később (kb 1 év) mentem este haza és semmi gond nem is volt, de ahogy beléptem a sötét lakásba, hirtelen valami rossz érzésem lett azonnal, hogy valami rossz van odabent. Síri csend volt...

A cicám általában a bejárati ajtóban várt, mikor megérkeztem, most nem volt ott (de megjegyzem, néha előfordult, hogy bealudt és nem jött ki elém, mégsem volt rossz érzésem) szólongattam, mert valamiért nem mertem a lakásba lépni, erre végre meghallottam a cicát, panaszos, csúnya, sírós hangot hallatott, aztán hányt. Beszaladtam hozzá. Végül is, akkor nem lett baj, de onnantól kezdett lassan leépülni és végül valami rejtélyes hasi betegség elvitte, hiába kezeltettük 😭

A fura az, hogy máskor is előfordult, hogy hányt, vagy hogy nem szaladt ki mikor hazaértem, de soha máskor nem volt az a rossz érzésem, csak ebben az esetben.

Lehet valami összefüggés? Szeretnék egyszer másik cicát, de aggódom, hogy neki sem lenne biztonságos itt. Én is egyre jobban a költözést fontolgatom, hasonló egyéb események miatt is.


márc. 17. 20:02
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, ma olvastam egy külföldi ezos oldalon, hogy az ártó "lények" utálják a macskákat. Nem vagyok babonás, aki azonnal elhisz mindent, csupán eszembe jutott, hogy talán lehet egy magyarázat bizonyos eseményekre?
márc. 17. 20:04
 2/19 Grimfox ***** válasza:
71%
Nem utálják. Aminek tudnak ártani(és ez javukra válik), annak ártanak, aminek nem, azzal nincs okuk foglalkozni. A macska inkább csak az emberek elméjében tölt be misztikus szerepet.
márc. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Szervizmérnök úr ***** válasza:
36%

Semmi ilyen nincs, ha az emberiségnek más házikedvencei lennének (pl. sün), akkor a sünt ruháznák fel mindenféle szellemes hitekkel, képzelgésekkel, belemagyarázásokkal.

Nincsenek "természetfeletti" dolgok, jelenségek. Természet van, fizika, matematika, kémia. Akik ezekhez nem értenek, találnak ki hülyeségeket.

márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én kétlem hogy bármi direkt a te macskádat támadta volna

Meg akkor is ha a macskakban tényleg van valami vagy lehet valami ami misztikus érzést kelt

Néha csodálkozom is hogy ilyen sok van belőlük, ritkabbnak kellene lenniük szerintem

márc. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Darius- ***** válasza:

Nem írtad le milyen színű volt. Pedig ez fontos, mert ha fekete, akkor az segíti a rossz szellemeket, démonokat.


De bizonyára érzékelte a rossz jelenlétét a hazadban, ugyanis nekik fejlettebb ék az érzékszervik. Így láthatják azt, amit az emberi szem nem.

márc. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Úgy tartják, a macskák (is) láthatják, amit mi nem és megérzik a negatív földsugárzásokat, távoltartják az ártó energiákat. Én pedig gyerekkorom óta sokszor érzek valami ártó szándékú erőt az életemben.

Persze van reális magyarázat is: mi nagyon kötődtünk egymáshoz a cicával. Lehetséges, hogy azon a nyomasztó estén egyszerűen csak megéreztem tudat alatt, hogy a cicám élete a fordulópontjához érkezett? 😢

márc. 17. 21:47
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy utálnák a macsekokat, azokat senki sem utálja, olyan cukik.
márc. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Fekete volt.
márc. 17. 21:59
 9/19 Szervizmérnök úr ***** válasza:
32%

"Én pedig gyerekkorom óta sokszor érzek valami ártó szándékú erőt az életemben."

Erre mondják, hogy a legtutibb, benézel magadnak ilyen kitalációt és egy életre tönkrevágod magad. De mindenki a maga szenvedésének kovácsa.

Madonnának több esze volt, a csóró kiscsaj beképzelte magának, hogy ő világhíres énekesnő lesz, ha nagy lesz.

Maradona azt hitte, hogy híres focista lesz.

Én azt hittem, hogy szervizem lesz. Csak mire ott találtam magam, már azon bosszankodtam, hogy miért nem a lottó ötöst találtam ki magamnak? Egyszerűbb lett volna.

márc. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Darius- ***** válasza:
Fekete volt ? Nem szerencsések azok, persze nem biztos a szerencsén múlik ez. Anyámnak mindig sok macskája volt, de valamiért a feketék mindig elhulltak idő előtt. Ha gyerekkorom óta érzel furcsaságokat, lehet mégis van ott valami a házban. Távol álljon tőlem az, hogy ijesztgetni akarlak. Pedig akartam is írni, hogy lehet csak a macska kellett neki. Mégis azt írom nyugodj meg. Lehet megmentett téged úgy, hogy meghalt. De erre te tudod a választ, hogy utána történt -e furcsaság
márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!