Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hisztek paranormális dolgok,en...

Hisztek paranormális dolgok,entitások létezésében?

Figyelt kérdés

2022. jan. 9. 15:48
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
61 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%

Az a baj eddig minden ilyen jelenségre találtam logikus magyarázatot :/

Egyeseknek már az szellem hogy mozog a függöny zárt ablaknál, vagy leesik valami a földre, de gondoljunk csak bele, még 1 szekrénybe is az atomok folyamatosan mozognak és "korhadnak" szépen lassan, máskülönben örökké megmaradna.

2022. jan. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
Határozottan igen. személyes tapasztalatok alapján.
2022. jan. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Aha votl már pár rossz tapasztalatom.
2022. jan. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%

Nem.

Nincs értelme.

2022. jan. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 SZücsöm ***** válasza:
100%
Nem tapasztaltam még erre utaló jelet.
2022. jan. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A vicc az, hogy manapság "tudományosan" akarják alátámasztani, hogy mi a paranormális, ami elég paradoxon így, mivel a paranormális a tudomány eszközeivel nem magyarázható.
2022. jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 SZücsöm ***** válasza:
84%
6 Nem kéne feltétlenül mérhetőnek lennie. Elég lenne ha valaki elvinne tudósokat egy "kísértet" házba ahol "tömegesen" érzékelnék ugyan azt a jelenséget az emberek. Esetleg ha a kórházak 1es műtőiben végzett kísérletek a testen kívüli léttel kapcsolatban hoznának értékelhető eredményt, vagy ha egy telekinézissel bíró, lebegni tudó stb. ember elmenne egy kutatócsoporthoz bemutatni a képességeit. Tudtommal ezekből még egyik se történt meg.
2022. jan. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

7. Biológiai tevékenységet felfüggesztő jógik már a 60-as évek beli világkiállításon megvizsgálták elvileg.

Ilyen paranormális helyekre pedig volt 1 tag aki az életéből vagy 40 évet erre szentelt de nem talált semmi paranormálisat.

2022. jan. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Igen nem is akármilyenek volták síró lány átkarolt fehér alakban és az apja is kétségbe esetten kiabált felém, de most már tudom miért sajnos ! Sőt nem tudom, hogy többen is szembesültek-e a Kaposfüredi rémként emlegetett lány szellemével? Habár én már igen, mindig folyik alóla a víz és értelmes hangot nem add csak jelzi számodra valami rossz következik be veled.
2022. jan. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
19%

Az emberek görcsösen próbálnak hinni abban, hogy a halállal nem szűnnek meg létezni.

Néhányuknál ez annyira erős hogy az agyuk képes becsapni őket képzelgésekkel, csak hogy megnyugodjanak.

Az ilyen emberek hisznek az entitásokban, szellemekben, paranormális jelenségekben.

Mert hinni akarnak es ez nagyon erős akarat.


A valóság azonban ennél jóval kiábrándítóbb...

2022. jan. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!