Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Rossz szándékú entitások...

Rossz szándékú entitások valóban utálják a macskákat?

Figyelt kérdés

Volt macskám igaz, elég magas kort megélt, de van gyanúm arra, hogy érhették megmagyarázhatatlan attrocitások. Nem vagyok elvakult ezos, aki mindent szellemekre fog, csak egy eshetőségként erre is gondoltam.

Volt, hogy a félig teli almos ládája (fedeles, ajtós, cica wc) több méterrel elcsúszott a helyéről, majd L-alakban a cipőspolcba csapódott hatalmas csörömpöléssel és olyan erővel, hogy egy maréknyi alom is kiszóródott belőle. A macska még volt kb 2 és fél kg, a doboz meg kb 5 kg vagy több. Mindez linóleumon, amin elég rosszul csúszik, mert rücskös a pvc.

A macskának nem lett baja, de ha esetleg volt valami, ami stresszelte,ijesztgette, de nem vettem észre, az is elég baj.

Aztán később (kb 1 év) mentem este haza és semmi gond nem is volt, de ahogy beléptem a sötét lakásba, hirtelen valami rossz érzésem lett azonnal, hogy valami rossz van odabent. Síri csend volt...

A cicám általában a bejárati ajtóban várt, mikor megérkeztem, most nem volt ott (de megjegyzem, néha előfordult, hogy bealudt és nem jött ki elém, mégsem volt rossz érzésem) szólongattam, mert valamiért nem mertem a lakásba lépni, erre végre meghallottam a cicát, panaszos, csúnya, sírós hangot hallatott, aztán hányt. Beszaladtam hozzá. Végül is, akkor nem lett baj, de onnantól kezdett lassan leépülni és végül valami rejtélyes hasi betegség elvitte, hiába kezeltettük 😭

A fura az, hogy máskor is előfordult, hogy hányt, vagy hogy nem szaladt ki mikor hazaértem, de soha máskor nem volt az a rossz érzésem, csak ebben az esetben.

Lehet valami összefüggés? Szeretnék egyszer másik cicát, de aggódom, hogy neki sem lenne biztonságos itt. Én is egyre jobban a költözést fontolgatom, hasonló egyéb események miatt is.


márc. 17. 20:02
1 2
 11/19 Grimfox ***** válasza:
Nálunk nyugaton azért tartják a macskákról ezeket, mert a boszorkánysággal, és a boszorkányok familiárisaival hozták őket összefüggésbe. És ez úgy általában átragadt az összes macskára, mint amolyan babona. A macskák tényleg sokkal érzékenyebbek, mint az ember, de csak a látható világra. Az abban lejátszódó változásokat jobban észlelik, mint az ember. A szellemeket ettől még nem kátják. Az "ártó energiákat" is legfeljebb úgy, hogy érzik, hogy ők maguk nincsenek jól valamiért az adott helyen, és inkább elmennek onnan. Az ember is érzi ezt, de tudatosan figyelmen kívül hagyja. Az állatot megvédi az ösztöne.
márc. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Egyiptomi szent állat.


[link]

márc. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
"A macska az egyik legjobban becsben tartott állat volt az ókori Egyiptomban. A leghasznosabb állatnak tartották, mivel vadászott az Ázsiából érkező és az egész országot ellepő patkányseregekre. A macska a gabonaraktárak nélkülözhetetlen „kelléke” lett. A szent macskákat szentélyekben tartották és királyi pompával halmozták el. Fennmaradtak olyan hieroglifa feljegyzések, melyek arról számolnak be, hogy tűzvész esetén először a macskákat mentették ki a házból és csak azután a gyerekeket és családtagokat. Aki macska ellen követett el valamilyen bűncselekményt, annak levágták a kezét, vagy kivégezték. A papok szerint a macskák Rével, a napistennel álltak kapcsolatban. Számtalan jellel magyarázták a macskának, ennek az éjszakai állatnak és a Napistennek a szövetségét. Bastet istennőt macskafejjel ábrázolták. Bastet volt a termékenység és a föld védőszentje. A gyermekre váró nők macska amuletteket viseltek. A kimúlt templomi macskákat bebalzsamozták, tulajdonosuk pedig a gyász jeléül leborotválta a szemöldökét."
márc. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Alvilág őrei a macskák!
márc. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

What did Da Vinci say about cats?



“Even the smallest feline is a masterpiece of nature” is a quote attributed to Leonardo da Vinci,


Valamit csak tudhatnak a drágák ha még Leo is így nyilatkozott róluk


Kell ott lenni valami misztikus erőnek

Ha nem tudsz angolul akkor bocsi

márc. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Gyönyörűek az már biztos, főleg a feketék! 🐈‍⬛❤️


[link]

[link]

márc. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Grimfox ***** válasza:
Szerintem ahhoz, hogy egy nagy művész meglássa a szépséget valamiben, ahhoz nem kell hogy misztikus ereje legyen.
márc. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szerintem pont at különbözteti meg a zseni művészeket a sima emberektől, hogy ők látják, érzik, tudják ha valami kimagaslóval állnak szemben

Nem véletlenül nem a kutyákról mondta ezt


Sok ember szereti a macskákat mert “cukik” de nem fog róluk ilyet megfogalmazni

márc. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

[link]


De itt egy másik kedvenc idézetem egy másik polihisztortól, aki szintén művész és tudós volt egyben mint vinci

márc. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!