Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Honnan lehet tudni, hogy a...

Honnan lehet tudni, hogy a szellemek miért nem kommunikálnak velem? Tehát úgy értem, hogy azért nem, mert jelenleg jó úton járok vagy azért nem, mert veszett ügy vagyok és csalódtak bennem, haragszanak rám, nem érdeklem őket?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az idő nem feltétlenül telik ugyanúgy nekik, de mik azok az időintervallumok, amik alatt általában reagálnak?

Vannak időszakok, amikor spirituális élményekben van részem, akár egy fizikai jelenés (ritkábban) vagy álom (gyakrabban) formájában. De egy-egy ilyen esemény után hosszú a csend. Kb. 4-5 éves korom óta vannak, az első (amire emlékszem) egy fizikai dolog volt. Valamikor évekig elmarad. Nem tudom a pontos értelmüket, de köze lehet ahhoz, hogy sok hibát vétek és sok hibám van. Ezeket mind ebben az életben kéne kijavítanom magamban? Vagy ezzel más a céljuk?



máj. 4. 16:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ez nem teljesen igaz.

de ő inkább a spirituálisabb szellemekre gondol. a kérdése és azok válaszai is úgy tűnik, hogy nem vezettek semerre. sztem a szellemek is így vannak a kérdezővel. teljesen feleslegesen próbálunk vele kommunikálni. a szellemek is biztosan úgy gondilják már h teljesen felesleges vele bármi féle kommunikáció. megvan neki a saját hibás hiedelem rendszere. kimozdítani nem lehet és felesleges.

pszichésen nyitott de teljesen feleslegesen. olyan ez mint aki csak véletlenül kapott volna egy képességet és még segítséggel sem boldogul.

van egy ismerősöm aki régóta tanárnő. a mai napig nem tud a laptopon gépelni. minden magyarul van stb. a faluban lévő diákok segítenek neki, vagyis helyette dolgoznak. meg sem érdemli a tanári állásokat. most a legjobb iskolában tanít, de akkor is ugyanazon a semmi szinten van. álítólag szg tanfolyamra is ment, de pénzkidobás volt. a szellemek is sokszor képtelenek fejlődni. sok olyan van akinek vannak képességei, de frleslegesen mert meg sem érdemli és nem is fejlődik még segítséggel sem.

máj. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azért nem kommunikálnak, mert nincs mit mondjanak. Ilyenkor hasznos a nem-szellemi világgal foglalkozni. Bízz magadban. Ha szerintük nincs szükséged rájuk épp, akkor bizonyára igazuk van. Majd szólnak, ha van valami.
máj. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!