Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már veszett ügy szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már veszett ügy szerintetek?

Figyelt kérdés

Társkeresőn rámírt egy srác, és nagyon kedves, lelkes volt. Sokat beszélgettünk, és tényleg soha nem jöttem még ki jól ennyire senkivel.

Aztán tegnap délelőtt fél 12 körül még írt, azóta pedig teljesen felszívódott. Arra az üzenetére még akkor tegnap válaszoltam, illetve nagyjából egy órája írtam neki, de semmi,nem tudom, hogy látta-e bármelyiket, mert nem jelzi az oldal, hogy elolvasta-e.

Azért is keserített el a dolog, mert tényleg nagyon lelkes volt ő is, és semmi olyan nem történt, ami okot adott volna esetleg olyanra, hogy véletlenül megbántottam, az ő utolsó írása is teljesen aranyos, kedves hangnemben íródott.

Szerintetek ez felejtős, valószínűleg nem érdeklem? Esetleg ennyi dolga lenne?


Ezen kattogok egész nap :(


2022. jún. 27. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet csak dolga van
2022. jún. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok dolga lehet... De amúgy tényleg lehet, hogy pörög a napja és nem ér rá. Vagy közben elfelejtődött.

Akármi lehet. Majd ha holnap sem ír, akkor iktathatod.

2022. jún. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor engedd el, ha egy hét múlva sem ír.
2022. jún. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint ha jön valaki, akivel személyesen találkozik, akkor a kezdődő online kapcsolat megszűnik létezni, mintha soha nem is lett volna.

Még akkor is, ha az online kapcsolatban jobb az összhang, a személyes kapcsolat kémiája mindig erősebb.

Ha nem jön össze a másik csajjal, visszatér hozzád.


Ez persze nem biztos, lehet csak nem ér rá.

2022. jún. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azóta sem érkezett semmilyen reakció tőle, szóval feladtam😅
2022. jún. 29. 13:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne bánkódj! Online sokszor beleesik az ember valakibe, mert a hiányos információkat a képzelete egészíti ki, természetesen a lehideálisabb módon.

Lehet, hogy a pasi, akire gondolsz, nem is létezik, mert egyrészt a legjobb arcát mutatta, másrészt a te fantáziád is hozzá tett kicsit.

2022. jún. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!