Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Álmom hogy dietetikus legyek,v...

Álmom hogy dietetikus legyek,viszont technikumba járok és nincs bioszom. Veszett ügy?

Figyelt kérdés

Még 2 évem van, most vagyok 11-es és 17 éves. Nagyon szeretnék dietetikus lenni,viszont nem tudom lehetne e biosz nélkül. Szorgalmas vagyok,kitűnő tanuló

:(


márc. 25. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha szorgalmas vagy és van még 2 éved, akkor tanulhatod a tárgyat egy másik intézményben akár. Jársz rendesen ahova most is és mellé kiegészítésnek oda, ahol tanulhatsz bioszt és úgy majd mehetsz érettségizni belőle. Utána kell járni, hogy melyik iskolában van erre lehetőség a környékeden.
márc. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, végezd el, miután meglesz az érettségid csinálj egy bioszt és ennyi.
márc. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom, hogy melyik egyetemet nézted ki, illetve hogy most mik a bemeneti követelmények, de én most vagyok másodéves DE-ETK dietetikán, mindezt úgy, hogy nincs biosz érettségim, ugyanis informatikát is beszámítottak. Ettől függetlenül mindenképp azt javaslom, hogy akár egyedül otthon, akár magántanárral nézd át legalább az alapokat, mert az fontos. A középiskolás mozaik kiadós biosz könyvek erre szuperek lehetnek
ápr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!