Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Milyen hangszeren tanuljon...

Milyen hangszeren tanuljon egy indigó gyerek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 00:21
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
84%
Ki állapította meg, hogy a gyerek indigó? Esetleg te saját magad? Attól hogy egy gyerek figyelmesebb, érdeklődőbb a többiektől, még nem biztos,hogy szupermennek kell feltüntetni.
2010. dec. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
dobon!
2010. dec. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
95%
Hegedűn pl. ne tanuljon, mert azon nehéz megírni a házifeladatot. Inkább zongorán, azon elférnek bőven a könyvei.
2010. dec. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
61%
Micsoda ostoba válaszok ! Az indigó gyereknek nem kell tanulnia, mert már mindent tud amikor megszületett, hát ezért indigó.
2010. dec. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy nem is indigó, hanem csak olasz az apja, és digó.
2010. dec. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim válasza:
100%

Ne haragudj kedves kérdező, de hagyd, hogy a gyermeked saját maga válasszon. Indigó vagy sem (én egyébként nem is hiszek ebben), mégiscsak gyerek, két lábbal, két karral, és éppen annyi kromoszómával mint bármelyik más ember. Hallgassatok zenét - egyáltalán érdekli, vonzza a zene, vagy csak te akarod ráeröltetni??? -, mutasd meg képeken, hogy melyik hallott hangszer hogy néz ki, hogyan játszanak rajta, aztán ő majd kiválasztja, hogy melyiken szeretne játszani, ha akar egyáltalán zenét tanulni.


Szülőként utakat, lehetőségeket - minél többet - kell mutatnod és engedned, hogy a gyermeked döntse el, melyik felkínált lehetőséget választja, nem pedig helyette eldönteni és ráeröltetni a saját álmaidat, elképzeléseidet. És ez minden gyermekre igaz, akár hiszel benne, hogy indigó vagy egyéb "kiváltságos", akár "normális" gyerekként neveled.

Mi legalábbis így tettünk és a fiunk imád zongoraórákra járni, ellentétben sok kortársával, akiket a szülők toltak be a zeneiskolába és már az első év végén abba is hagyták az egészet.

2010. dec. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
47%
Ezt csak megerősíteni tudom, Én is indigó gyermek voltam és megszületésemkor mindent tudtam, csak az iskolában kinevelték belőlem és egyre megbutultam. Csak a fizika és a matekom maradt meg.
2010. dec. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
87%
Orgonán!!!
2010. dec. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

Mi? Milyen hangszeren?!? Minden hangszeren. A kérdés esetleg az legyen, milyen sorrendben. Esetleg játszhatna egyszerre több hangszeren is.

Ajánlom a xilofont, vagy a trombitát, és a hegedűt. Kizárólag a kedves szülők idegeinek épségének megőrzésének érdekében.

2010. dec. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

1 nem a gyerekemről van szó hanem rólam

2 igen egész életemben csak a zene érdekelt

3 sokféle hangszer tetszik nem tudok dönteni

4 zenész családba születtem de senki sem erőlteti rám inkább megtiltsák

5 nagyon gyorsan tanulok

2010. dec. 22. 20:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!