Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Milyen hangszeren tanuljon...

Milyen hangszeren tanuljon egy indigó gyerek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 00:21
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
93%

"1 nem a gyerekemről van szó hanem rólam

2 igen egész életemben csak a zene érdekelt

3 sokféle hangszer tetszik nem tudok dönteni

4 zenész családba születtem de senki sem erőlteti rám inkább megtiltsák

5 nagyon gyorsan tanulok"


Akkor nagyon gyorsan tanuld meg, hogy nem megtiltsák, hanem megtiltják. És ha már ilyen szupermen vagy, akkor a mondatközi írásjelek használatának szabályait is gyorsan bemagolhatnád.

2010. dec. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
8%

Most miért bántani? Aki nem hisz az ilyesmiben, minek jön ide?

Kedves kérdező, amelyik hangszer hangját legjobban szereted. Arra vagy a legfogékonyabb.

2010. dec. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
81%
Én, mint kristálygyerek, a 6. érzékeim segítségével érzem, hogy te, nem vagy indigó gyerek, kedves kérdező, sajnálom :( (és ha jól tudom a kristálygyerekek menőbbek, úgyhogy hihetsz nekem!)
2010. dec. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 Zizo ; ***** válasza:
85%
Én gyémántgyerek vagyok, és tudom, hogy te nem vagy kristálygyerek. A kérdező pedig nem indigó, csak szimplán lila...
2010. dec. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim válasza:
80%

Kedves Indigó!

Ne foglalkozz a rossz indulatú, süket és vak emberrel. Ezért ilyen színes a világ, mert nem vagyunk egyformák, hála Istennek :-)

Egy nyugodt pillanatot használj ki arra, hogy leülsz és behunyt szemmel magad elé képzeled egymás után a figyelmed felkeltő hangszereket és az azokkal előadott muzsikákat egymás után. Ha elég figyelmes vagy, érezni fogod legbelül, hogy melyikkel kell mélyebben foglalkoznod. Lehet, hogy többel is, de fel dogod tudni állítani a sorrendet is. Ha nem megy elsőre, próbáld meg újra, s ha kell újra.

Sok sikert!

2010. dec. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

szerintem válasszon ö amilyet akar.


A válasz megírásának időpontja: ma 12:39!!

Én milyen vagyok szerinted??

2010. dec. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
40%
én meg a iron-gyerek vagyok és legyőzöm a gyémántgyereket a galaktikus háborúban.
2010. dec. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

"A válasz megírásának időpontja: ma 12:39!!

Én milyen vagyok szerinted??"


Sajnos nem mondhatok semmit, mert gyémántgyerek azt mondta nem is vagyok kristálygyerek :(( most szomorkodom

2010. dec. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim válasza:
Szerintem Gitáron (ne basszusgitáron) vagy Zongorán, mert ez a két hangszer az, amin a legjobban ki tudja fejezni az érzéseit bárki. Én jómagam is gitározok, és fantasztikus egy hangszer, az biztos. :)
2010. dec. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Hárfa!
2010. dec. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!