Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Múlt héten kaptam egy 80ezer...

Múlt héten kaptam egy 80ezer ft-os villanyszámlát az ELMŰtől 2010 év elejéig visszamenőleg. Ezek után most is érkezett arra a lakásra egy 10ezer ft-os számla. Mi történhetett, és mi ilyenkor a teendő? Jogosan kérik ezt a pénzt? (RÉSZLETEK LENT! )

Figyelt kérdés
Ez egy örökölt lakás, amit anyagi gondok miatt nem tudtam felújítani még, így 2éve használaton kívül van.
2010. jún. 6. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
A használaton kívüli lakásnál is kell különböző díjakat fizetni a villanyért nemcsak a fogyasztást. A két év alatt fizettetek valamit? Mert amikor átveszek egy szolgáltatást szigorúan le kell zárni az előző tulajdonos fogyasztását és az óraállást le kell olvasni és ellenőrizni.
2010. jún. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
elszámoló vagy átalányszámla?
2010. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!