Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Honnan tudjam mi a szerepem,...

Honnan tudjam mi a szerepem, feladatom ebben a karmikus kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Megismertem egy éve egy férfit egyáltalán nem az esetem mégis első pillanattól kezdve olyan szeretetet és vonzódást éreztem iránta amit még soha. Elmondása szerint Ő is. Az első találkozásunk óta tartjuk a kapcsolatot. Olyan furcsa annyira a magaménak érzem.. De nem felhőtlen az egész van egy hosszú kapcsolata ami nem épp a legjobb.. Emiatt nem engedtem hogy több is legyen köztünk de ilyen erős vibrálást sem éreztem még.. Olvastam hogy vannak karmikus feladatok és lehet ez az egyik feladatom de nem értem! Mi a feladatom ezen belül? Honnan lehet megtudnom?
2011. jan. 5. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést inkább a szerelem és szex rovat párkapcsolatok alrovatában tedd fel, ha normális válaszokat akarsz rá kapni. Én a helyedben a karmikus szót is kivenném a kérdésből, mert ennek a problémának semmi köze az ezotériához.
2011. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem csak magadtól varhatsz erre a kérdésre választ, senki mástól. Az idő majd segít.
2013. febr. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!